کد خبر: 307211
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیر اداره راه و شهرسازی دزفول با بیان اینکه اصلاح، ترمیم و بازسازی محورهای ارتباطی خسارت دیده از سیلاب و بارش‌های اخیر به تأمین اعتبار نیاز دارد، گفت: هنوز در برخی محورهای کوهستانی تردد و عبور به سختی صورت می‌گیرد.

منصور نظریان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خسارت ناشی از سیلاب و بارش‌های اخیر به محورها و جاده‌های استان برآورد شده است.

وی افزود: محورهای ارتباطی روستاهای بخش زاویه، منطقه شهید بهشتی و صیدون و همچنین محور احمد فداله و لیوس دچار بیشترین خسارت و آب بردگی شدند اما تیم‌های این اداره با تمام توان در این محورها فعالیت و تمام محورها را بازگشایی کردند.

نظریان با بیان اینکه اکنون هیچ کدام از محورها قطع نیستند، خاطرنشان کرد: در روزهای اول و دوم پس از سیلاب برخی محورها و جاده‌ها قطع شده بودند که با اقداماتی که انجام دادیم این جاده‌ها بازسازی شدندو در حد توان و با بهره گیری از امکانات موجود نیز اکنون در حال بازسازی و ترمیم محورها هستیم.

وی عنوان کرد: در جاده‌های روستایی و کوهستانی تردد به سختی انجام می‌شود و اصلاح و ترمیم این محورها منوط به تأمین اعتبارات است.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان