یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 307189
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

‌رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: پیش‌بینی می‌شود از سطح زیر کشت غلات در استان حدود ۴۰۰ هزار تن گندم، ۱۸۰ هزار تن جو و حدود ۷ هزار تن محصول کلزا خریداری شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، دکتر بازدار در جلسه ستاد برداشت غلات استان شامل گندم، جو و کلزا افزود: در سال‌جاری در سطح ۶۰ هزار هکتار گندم آبی، ۲۰۰ هزار هکتار گندم دیم، ۱۳۰ هزار هکتار جو و نزدیک به ۵۰۰۰ هکتار کلزا در استان کشت شده است.

وی افزود: با توجه به وضعیت مطلوب مزارع و به منظور کمک به کشاورزان در برداشت به موقع محصولات، هماهنگی لازم جهت تأمین و توزیع کمباین صورت گرفته است.

بازدار اظهار کرد: کار برداشت گندم، جو و کلزا در استان توسط حدود ۶۰۰ کمباین و با ۱۷۵ دستگاه بومی و مابقی غیربومی از استان‌های خوزستان، ایلام، فارس، همدان و کرمانشاه انجام می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تأکید بر تشکیل اکیپ‌های کنترل ریزش گندم و محصولات از برنامه‌ریزی سازمان جهاد کشاورزی برای تأمین سوخت کمباین و ماشین آلات کشاورزی و همچنین هماهنگی با راهنمایی و رانندگی برای جابجایی کمباین‌ها و آتش‌نشانی شهرستان‌ها برای مهار آتش سوزی‌های احتمالی در مزارع کشاورزی خبر داد.

بازدار تصریح کرد: به منظور رفاه کشاورزان، کمیسیون‌های خرید در نزدیکترین نقاط دسترسی کشاورزان تشکیل می‌شود و پول خرید محصولات کشاورزان به موقع پرداخت خواهد شد.

موموندی، مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی لرستان از عملیاتی کردن کنترل ریزش و کاهش ضایعات برداشت غلات خبر داد و گفت: براساس این برنامه تمامی کمباین‌های برداشت به محض ورود به هر شهرستان قبل از ورود به مزرعه و بعد از ورود به مزرعه و حین کار مورد معاینه فنی قرار گرفته و در صورت داشتن شرایط لازم برگ معاینه فنی بر روی آنها نصب می‌شود.

وی از کشاورزان تقاضا کرد برای آگاهی از شیوه‌های کنترل عملکرد کمباین‌ها در مزارع و جلوگیری از هدر رفتن و ریزش محصولات کشاورزی خود با مراکز جهاد کشاورزی ارتباط داشته و در کلاس‌های آموزشی- ترویجی شرکت کنند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان