کد خبر: 307164
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی بایرن مونیخ که از ناکامی تیمش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بسیار ناراحت است تاکید کرد برای موفقیت این تیم همه کار انجام داده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بایرن مونیخ با وجود بازی بسیار خوبی که برابر اتلتیکو مادرید به نمایش گذاشت و با وجود پیروزی که برابر این تیم اسپانیایی به دست آورد اما در نهایت از صعود به فینال بازماند و برای سومین سال پیاپی برای یک تیم اسپانیایی از دور رقابت ها حذف شد.

در نخستین دیدار دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید به مصاف هم رفتند و در نهایت این بایرن بود که با نتیجه دو بر یک بازی را به سود خود به پایان رساند اما اتلتیکو مادرید به خاطر پیروزی یک بر صفر در دیدار رفت در مجموع با نتیجه دو بر دو و به خاطر گل زده در خانه حریف به دور بعد راه پیدا کرد.

گواردیولا از حذف شدن تیمش بسیار ناراحت است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: همه زندگیم را برای بایرن مونیخ دادم. تیم بسیار خوبی آماده حضور در رقابت های مختلف کردم اما متاسفانه یک بار دیگر از صعود به فینال باز ماندیم. برای رسیدن به فینال دست به هر کاری زدیم. بازی بسیار خوبی را برابر اتلتیکو مادرید به نمایش گذاشتیم و به شاگردانم افتخار می کنم.

او ادامه داد: بازیکنان بایرن بهترین هستند و اطمینان دارم که در آینده هم بسیار خوب ظاهر خواهند شد. بایرن شایسته صعود به فینال بود البته باید این را هم گفت که اتلتیکو مادرید هم شایسته صعود به فینال است. درست است که بازهم حذف شدیم اما به بازیکنان گفتم که به آنها افتخار می کنم. بله قبول دارم که ماموریت من در بایرن مونیخ کامل نشد اما برای موفق کردن این تیم نهایت تلاش خود را به کار گرفتم. بسیار ناراحت هستم. به هر حال آمار و ارقام دروغ نمی گوید و از اذهان پاک نمی شوند. بایرن مونیخ با هدایت گواردیولا به فینال لیگ قهرمانان اروپا نرسید و این یک واقعیت است. بازیکنان بایرن بسیار خوب ظاهر شدند و ناکامی آنها من را بسیار ناراحت می کند.

سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ که قرار است فصل بعد در منچستر سیتی مربیگری کند، افزود: می توانید من را به خاطر صعود نکردن بایرن مونیخ به فینال لیگ قهرمانان اروپا سرزنش کنید. امیدوارم که بایرن با آنچلوتی بسیار موفق شود و برای این مربی بزرگ آرزوی موفقیت می کنم. من هر آنچه را که در توان داشتم رو کردم اما متاسفانه بازهم موفق نشدیم.

او درباره پنالتی که مولر از دست داد، گفت: اگر آن پنالتی گل می شد شرایط برای ما بسیار خوب می شد. به هر حال بازی تمام شده است و ما نتوانستیم به دور بعد راه پیدا کنیم. من امروز احساس ناکامی نمی کنم چرا که بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم اما وقتی خوب بازی نمی کنیم احساس ناکامی می کنم. امروز چنین احساسی ندارم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان