کد خبر: 307107
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال جهان – اتلتیکو مادرید با گذشتن از سد بایرن مونیخ، فینالیست لیگ قهرمانان اروپا شد.

به گزارش عصر اهواز؛ در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم فوتبال بایرن مونیخ میزبان اتلتیکو مادرید بود. بایرنی ها در بازی رفت با نتیجه یک بر صفر نتیجه را واگذار کردند اما در خانه خود با نتیجه دو بر یک برنده شدند. این تیم با توجه به گل خورده در زمین خودی، نتیجه بازی های رفت و برگشت را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در دقیقه ۳۱ این مسابقه ژابی آلونسو دروازه اتلتیکو را باز کرد تا آلمان ها را امیدوار به فینالیست شدن کند. بایرن حتی موقعیت داشت که در دقیقه ۳۴ هم گل دوم را بزند اما پنالتی این تیم را توماس مولر از دست داد. نیمه اول این مسابقه با همین یک گل به پایان رسید.
در نیمه دوم اتلتیکو توانست گل خورده را جبران کند. این تیم در دقیقه ۵۴ توسط آنتون گریژمان بازی را مساوی کرد. اما ۲۰ دقیقه بعد لواندوفسکی گل برتری بایرن را به ثمر رساند. در دقیقه ۸۴ داور یک پنالتی هم برای اتلتیکو گرفت اما مانوئل نویر این پنالتی را گرفت تا هیجان بازی از بین نرود. پس از این اتفاق بایرنی ها تلاش زیادی کردند که یک گل دیگر بزنند و فینالیست شوند، اما اتلتیکو که استاد دفاع کردن است، اجازه نداد دروازه اش باز شود. بازی با نتیجه دو بر یک به سود بایرن تمام شد اما اتلتیکو به فینال رسید.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان