کد خبر: 307085
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، تیم فوتبال تراکتورسازی سه شنبه شب درحالی که صعودش را از قبل قطعی کرده بود، در مسقط عمان برابر تیم الهلال عربستان به میدان رفت و ۲ بر یک نتیجه را واگذار کرد اما به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شد.

امیر قلعه نویی پس از این شکست در ارزیابی فنی اش از این بازی گفت: با توجه به اینکه صعود تیم ما قطعی شده بود بازیکنان انرژی لازم را نداشتند. البته ما روز یکشنبه یک بازی حساس برابر استقلال داریم و همین امر باعث شده بود بازیکنان با تمام وجود برابر الهلال بازی نکنند و انگیزه بالایی برای رسیدن به پیروزی نداشته باشند.

وی ادامه داد: البته در مقابل تیم الهلال به خاطر اینکه احتمال حذف شدنش وجود داشت با تمام وجود و انگیزه بالای بازیکنانش به میدان آمد و به پیروزی رسید. طبیعی است که من به خاطر این باخت ناراحت هستم چرا که باخت انسان را ناراحت می کند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه خاطرنشان کرد: با وجود اینکه تیم ما صعود کرده بود و بازیکنان هم انگیزه بالایی نداشتند اما موقعیت های زیادی خلق کردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. من از این موضوع هم ناراحت هستم.

امیر قلعه نویی سپس به انتقاد از تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری بازیهای تیم های ایرانی با عربستانی ها در کشور ثالث پرداخت و گفت: نقطه تاریک این مسابقات تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری بازی‌های ما با عربستان در کشور ثالث است.

قلعه نویی در واکنش به پرسش خبرنگاری که عنوان کرد عمان کشور نزدیک به ایران است گفت: شما باید به شرایط آب و هوایی توجه داشته باشید. ضمن اینکه اگر این بازی در تبریز برگزار می شد طبیعتا تماشاگران پرشماری به ورزشگاه می آمدند. دیدید که با وجود اینکه می گویید عمان به ایران نزدیک است اما تعداد تماشاگران عربستانی در ورزشگاه بیشتر بود.

امیر قلعه نویی در پایان به طعنه خطاب به خبرنگاران عربستانی هم گفت: بهتر است کنفدراسیون فوتبال آسیا به خودش زحمت ندهد و خیلی راحت تیم های سعودی را بالا بیاورد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان