کد خبر: 307052
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – ایسنا نوشت: سرمربی سابق تیم فوتبال سایپا می گوید زمانی که قصد ورود به مجموعه این باشگاه را داشته متوجه اخراجش شده است.

مجید جلالی درباره برکناری‌اش از سرمربیگری تیم فو‌تبا‌ل سایپا، اظها‌ر کرد: عصر روز گذشته (دوشنبه) پس از جلسه‌ هیات مدیره با آقای رعیت صحبت کردم و او به من گفت که با آرامش به کارت ادامه بده تا دو بازی آینده هم سپری شود. پس از آن من تصمیم گرفتم با قدرت کارم را تیم ادامه دهم تا فصل به اتمام برسد.

وی افزود: صبح امروز زمانی که قصد داشتم به محل تمرین تیم بروم مقابل در مجموعه مسئولان حراست جلوی من را گرفتند و گفتند که نمی‌توانیم اجازه بدهیم شما وارد مجموعه ورزشی سایپا شوید. در ادامه من با آقای سجادی که عضو هیات مدیره است تماس گرفتم و او به من گفت حتما سوء تفاهم شده و پس از انجام هماهنگی‌های لازم من وارد باشگاه شدم، اما در آنجا نامه‌ای از طرف مدیر‌عامل باشگاه به دست من دادند که در آن نوشته شده بود من از سمتم برکنار شده‌ام و دیگر سمتی در باشگاه سایپا ندارم.

جلالی در پاسخ به این پرسش که آیا از اتفاقات رخ داده ناراحت است یا خیر گفت: فعلا قصد ندارم درباره این مسائل صحبت کنم. از ابتدای فصل مدیر‌عامل باشگاه قصد برکناری من را داشت که بالاخره این اتفاق رخ داد.

 

 

۲۵۶ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان