کد خبر: 306914
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت معوقات ایثارگران در سه استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خوزستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت معوقات سال ۱۳۹۱ ایثارگران در چند استان کشور خبر داد.

معاون رئیس جمهوری افزود: طی دو سال گذشته معوقات ایثارگران از سال ۷۶ تا ۹۰ پرداخت شده است که براساس برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، از ابتدای سال ۱۳۹۵ معوقات خانواده‌های شهدا مربوط به سال ۱۳۹۱ در ۶ استان بوشهر، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد، ایلام و یزد پرداخت شده است.

حجت‌الاسلام شهیدی گفت: در سه استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خوزستان دستور پرداخت معوقات ایثارگران صادر شده است. در استان خراسان رضوی نیز با توجه به بالا بودن تعداد خانواده‌های شهدا، ۵۰ درصد معوقات تمام خانواده‌های شهدای این استان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری پرداخت شده و ۵۰ درصد باقی مانده نیز تا پایان تابستان پرداخت می‌شود. همچنین معوقات سال ۹۱ ایثارگران سایر استانها نیز تا پایان سال جاری پرداخت می‌شود.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان