یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306860
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، حشمت الله عسگری در دیدار نماینده آژانس همکاری های بین المللی کشور ژاپن گفت: با توجه به سرمایه گذاری دولت ژاپن در کشورهای درحال توسعه، حوزه منابع طبیعی می تواند از اهمیت بسیاری برای این آژانس برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه جنگل ها متعلق به همگان است، گفت: اگرچه ممکن است فرصت های جنگل ها متعلق به ساکنین آن منطقه باشد اما به طور یقین تهدیدهای آن متوجه دیگر مناطق هم می شود.

معاون استاندار ایلام، تجربه مدیریت جنگل ها بدون مشارکت مردم را ناموفق دانست و افزود: مطمئنیم با تجربیاتی که از گذشته کسب کرده ایم میتوانیم در آینده موفق باشیم.

عسگری تصریح کرد: اگر چه ممکن است ورود مردم به مقوله توسعه و مدیریت اصولی جنگل ها به زمان نیاز داشته باشد اما در نهایت باید زمینه مشارکت آنها در مدیریت جنگل ها را فراهم آورد.

وی افزود: غالب جنگل های ایلام را درخت بلوط تشکیل می دهد و در اجرای این طرح باید حساسیت مردم منطقه مورد توجه قرار گیرد.

معاون استاندار ایلام با اشاره به اینکه ارتباط با مردم روستاها برای انجام این مهم را دارای اهمیت فراوانی است و گفت: تعاونی های روستایی که در گذشته شکل گرفته اند می توانند در اجرای این مهم مورد توجه واقع شوند.

وی افزود: آژانس همکاری های بین المللی کشور ژاپن قرار است در سه حوزه تیم کارشناسی مجرب و با تجربه، انسجام سازمانی بین ادارات دولتی و همچنین مشارکت های مردمی به توسعه جنگل های بلوط ایلام بپردازد.

همچنین نماینده آژانس همکاری های بین المللی (جایکا) در ایران گفت: جایکا فعالیت خود را در ایران از سال۱۹۵۷ با دعوت کارمندان دولت و کارشناسان رشته های گوناگون به ژاپن برای گذراندن دوره های آموزشی آغاز کرد و این رویه تاکنون ادامه دارد.

وی افزود: فعالیت های این سازمان با توجه به برنامه ملی توسعه ایران و با تمرکز بر محورهای گسترش صنایع داخلی، کاهش اختلاف سطح زندگی میان جوامع شهری و روستایی، مدیریت منابع آب؛ حفاظت از محیط زیست و مدیریت بحران ادامه دارد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان