یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306847
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

فرهاد عزیزی به مهر گفت: ثبت جهانی یک اثر تاریخی در هر کشوری راهی برای معرفی مناطق کم بهره تر در حوزه گردشگری است. به عنوان مثال شهر سوخته شاید به لحاظ باستان شناسی شناخته شده باشد اما از نظر گردشگری شناخته شده نیست.

وی افزود: وقتی اثری ثبت جهانی شد، در دنیا شناخته می شوند و گردشگران خارجی به ایران که می آیند از این مراکز و مناطق دیدن می کنند در همه جای دنیا میراث جهانی کشورها به مقصد گردشگری آن کشور تبدیل می‌شود و مردم از آن فرصت استفاده می کنند اما اینکه چرا ما نتوانستیم با وجود داشتن ۱۹ اثر جهانی در صدر قرار بگیریم و چرا گردشگران خارجی به خاطر این بناها به ایران نمی آیند دلایل خود را دارد.

عزیزی گفت: آثار جهانی نقاط گردشگری شده اند اما این موضوع یک سری امکانات می خواهد مقاصد مشخص شده است ولی امکانات گردشگری مانند تسهیل در حمل و نقل؛ داشتن هتل و… می خواهد. آنچه که مربوط به ما می شد یعنی جهانی کردن این آثار و معرفی آنها به عنوان نقاط گردشگری انجام شده است اما رفع همه مسائل دیگرش تنها وظیفه ما نیست مانند ایجاد امکانات گردشگری در مقاصد میراث جهانی. بلکه مشارکت بقیه دستگاها و مردم را هم لازم داریم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان