یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306836
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – سرمربی نفت تهران می گوید کری خوانی های این شکلی، چیزی جز توهین نیست.

به گزارش عصر اهواز؛ علیرضا منصوریان که توانست با شکست پرسپولیس، محبوبیتش را در بین آبی ها بیشتر کند، از جمله کسانی است که عادت ندارد با عدد نشان دادن کری بخواند. هیچگاه عکسی از او دیده نشده که بخواهد این شکلی برای قرمزها کری بخواند. منصوریان می گوید اصلا از ابتدا اهل این چیزها نبود و در این باره به خبرورزشی حرف جالبی می زند: «من کلا از ۶ و ۴ متنفر هستم و معتقدم اینها چیزی جز توهین نیست. حالا اگر یک جاهایی در فضای خنده و شوخی مطرح شود اشکالی ندارد و جذابیت دارد اما نباید افراط کنند.»

۲۵۲ ۴۳

 

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان