کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306685
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تمرینات پرسپولیس بعد از دو روز تعطیلی از سر گرفته شد.

به گزارش ایسنا، تمرین پرسپولیس بعد از دو روز تعطیلی عصر دوشنبه از ساعت ۱۷ آغاز شد.

در ابتدای تمرین امروز، برانکو حدود ۱۰ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد. سپس بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند. دروازه‌بان‌ها به مدت ۳۰ دقیقه با مربی دروازه‌بان‌ها به صورت اختصاصی تمرین کردند و سپس به تمرین سایر بازیکنان اضافه شدند.

تمرین با پاسکاری در حرکت و عبور در بین موانع شروع شد. بعد از آن بازیکنان استارت‌های کوتاه و بلند را تمرین کردند. سپس پاسکاری و سانتر از جناحین و ضربه به دروازه و در آخر نیز فوتبال بین بازیکنان با کاورهای سبز و قرمز در دو سوم زمین از جمله تمرین‌های پرسپولیسی‌ها بود. در فوتبال بین بازیکنان کریم باقری به عنوان بازیکن در تیم سبز حاصر بود و برانکو هم داور بود.

رضا خالقی فر و محسن بنگر که مصدوم هستند به مدت ۳۰ دقیقه دور زمین دویدند و میلاد کمندانی نیز به مدت یک ساعت به کار فیزیوتراپی پرداخت.

در آخر هم بازیکنان با سرد کردن بدن‌های خود به تمرین پایان دادند.

بیش از ۳۰۰ نفر تمرین امروز را از نزدیک می‌دیدند که این تماشاگران ابتدا همه بازیکنان را تشویق کردند. آنها یاد مرحوم نوروزی را گرامی داشتند و به کفشگری به خاطر تولدش تبریک گفتند. آنها همچنین علیه تیم استقلال شعار دادند.

دو هوادار نابینا در کنار زمین و چند هوادار خانم در بیرون ورزشگاه حضور داشتند که از خوردبین تقاضای ورود را داشتند اما این اجازه به آنها داده نشد.

هواداران حاضر در تمرین امروز با شعارهایی از کی‌روش می‌خواستند که مسلمان را به تیم ملی دعوت کند.

تمرین فردای سرخ‌پوشان از ساعت ۱۷ در زمین شماره ۲ آزادی و بدون حضور اصحاب رسانه و تماشاگران برگزار خواهد شد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان