یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306653
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سرهنگ سید محمد صالحی ظهر امروز دوشنبه در آئین تودیع و معارفه فرماندهان جدید و پیشین نیروی انتظامی شهرستان آبادان در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان با تبریک هفته معلم و روز کارگر از معلمان به عنوان مجاهدان عرصه تعلیم و تربیت و پیشگامان مقابله با تهاچم فرهنگی نام برد و گفت: کارگران صبوران و پیش قراولان نمود عینی اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل هستند و جا دارد تا بر دستان آنان بوسه بزنیم.

وی با اشاره به برگزاری دو مرحله از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری طی یک مرحله افزود: قدردان تلاش دست اندکاران امر برگزاری انتخابات هستیم، آنان با وحدت، همیت،همدلی و همزبانی موفق به برگزاری باشکوه انتخابات و جلب رضایتمندی و خرسندی مقام معظم رهبری شدند ضمن آنکه برگ زرین دیگری بر افتخارات این استان افزوده شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: نیروی انتظامی با استفاده از تمامی ظرفیتهای خود در کنار سایر دستگاههای اجرایی زمینه ورود حداکثری مردم با عرصه امن و آرام انتخابات را فراهم کردند.

صالحی تصریح کرد: با وحدت و تعامل میان اعضای شورای تامین و بکارگیری تمامی امکانات از آن در جهت پیشگیری از جرائم و افزایش میزان کشفیات و برقرای نظم و امنیت در سطح استان بهره می بریم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: مشارکت مردم مهمترین سرمایه پلیس در تامین نظم و امنیت و تداوم تعاملات زمینه ساز مشارکت بیشتر است.

رشد ۸۱ درصدی حضور کاروانهای راهیان نور

صالحی بااشاره به رشد ۸۱ درصدی حضور کاروانهای راهیان نور و میهمانان نوروزی در سال جاری افزود: پلیس زمینه حضور امن کاروانهای راهیان نور و میهمانان و مسافران نورزی را فراهم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آئین تودیع و معارفه فرماندهان جدید و پیشین نیروی انتظامی شهرستان آبادان اظهار کرد: سرهنگ کهیایی (فرمانده پیشین) از افسران شایسته و خوب ناجا استان خوزستان است که با سربلندی و عزت و افتخار پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل شد، به عنوان پلیس خداوند را شاکریم که خدمتگزار مردم هستیم.

وی تصریح کرد: سرهنگ تقی زاده نیز از نیروهای سخت کوش ناجا است که با بکارگیری تمامی توان در جهت ارتقاء کیفی انجام ماموریتهای محوله و تعامل با دستگاههای اجرایی، امنیت مطلوب و خوبی را نیز برقرار می کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان یادآور شد: فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان آبادان بایستی با تلاش مستمر خود شان نظام و مردم آبادان را به جای آورد و رفاه و آسایش را برای مردم  تامین کند.

صالحی در پایان، توجه به معنویت و منزلت ناجا به عنوان یک عملکرد درون سازمانی را از فرمانده جدید انتظامی شهرستان آبادان خواستار شد و گفت: خدمت بی منت، تکریم ارباب رجوع و تامین امنیت خوب و مطلوب از خواسته های به حق مردم  و مسئولان آبادان و ناجا از فرمانده جدید است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان