کد خبر: 306653
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سرهنگ سید محمد صالحی ظهر امروز دوشنبه در آئین تودیع و معارفه فرماندهان جدید و پیشین نیروی انتظامی شهرستان آبادان در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان با تبریک هفته معلم و روز کارگر از معلمان به عنوان مجاهدان عرصه تعلیم و تربیت و پیشگامان مقابله با تهاچم فرهنگی نام برد و گفت: کارگران صبوران و پیش قراولان نمود عینی اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل هستند و جا دارد تا بر دستان آنان بوسه بزنیم.

وی با اشاره به برگزاری دو مرحله از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری طی یک مرحله افزود: قدردان تلاش دست اندکاران امر برگزاری انتخابات هستیم، آنان با وحدت، همیت،همدلی و همزبانی موفق به برگزاری باشکوه انتخابات و جلب رضایتمندی و خرسندی مقام معظم رهبری شدند ضمن آنکه برگ زرین دیگری بر افتخارات این استان افزوده شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: نیروی انتظامی با استفاده از تمامی ظرفیتهای خود در کنار سایر دستگاههای اجرایی زمینه ورود حداکثری مردم با عرصه امن و آرام انتخابات را فراهم کردند.

صالحی تصریح کرد: با وحدت و تعامل میان اعضای شورای تامین و بکارگیری تمامی امکانات از آن در جهت پیشگیری از جرائم و افزایش میزان کشفیات و برقرای نظم و امنیت در سطح استان بهره می بریم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: مشارکت مردم مهمترین سرمایه پلیس در تامین نظم و امنیت و تداوم تعاملات زمینه ساز مشارکت بیشتر است.

رشد ۸۱ درصدی حضور کاروانهای راهیان نور

صالحی بااشاره به رشد ۸۱ درصدی حضور کاروانهای راهیان نور و میهمانان نوروزی در سال جاری افزود: پلیس زمینه حضور امن کاروانهای راهیان نور و میهمانان و مسافران نورزی را فراهم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آئین تودیع و معارفه فرماندهان جدید و پیشین نیروی انتظامی شهرستان آبادان اظهار کرد: سرهنگ کهیایی (فرمانده پیشین) از افسران شایسته و خوب ناجا استان خوزستان است که با سربلندی و عزت و افتخار پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل شد، به عنوان پلیس خداوند را شاکریم که خدمتگزار مردم هستیم.

وی تصریح کرد: سرهنگ تقی زاده نیز از نیروهای سخت کوش ناجا است که با بکارگیری تمامی توان در جهت ارتقاء کیفی انجام ماموریتهای محوله و تعامل با دستگاههای اجرایی، امنیت مطلوب و خوبی را نیز برقرار می کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان یادآور شد: فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان آبادان بایستی با تلاش مستمر خود شان نظام و مردم آبادان را به جای آورد و رفاه و آسایش را برای مردم  تامین کند.

صالحی در پایان، توجه به معنویت و منزلت ناجا به عنوان یک عملکرد درون سازمانی را از فرمانده جدید انتظامی شهرستان آبادان خواستار شد و گفت: خدمت بی منت، تکریم ارباب رجوع و تامین امنیت خوب و مطلوب از خواسته های به حق مردم  و مسئولان آبادان و ناجا از فرمانده جدید است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری