یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306624
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال ملی – اتفاقاتی که اخیرا بین تیم ملی و فدراسیون فوتبال رخ داده، نخستین خواسته کروش از هیات رییسه را نقض کرده است.

به گزارش عصر اهواز، کروش در آخرین جلسه‌اش با مسوولان فدراسیون فوتبال و هیات رییسه ۱۱ بند را به عنوان خواسته‌های خود برای تداوم همکاری با فدراسیون فوتبال اعلام کرد که با توجه به اینکه این شروط جزو ابتدایی‌ترین خواسته‌های یک تیم برای کسب موفقیت است، اعضای هیات رییسه فدراسیون و حتی علیرضا اسدی هم با سکوت‌شان مهر تاییدی بر این ۱۱ شرط زدند.

بعد از این جلسه هم اکثر اعضای هیات رییسه با خبرنگاران مصاحبه کردند و خواسته‌های کروش را “کف” ابزارهای یک مربی برای موفقیت اعلام کردند.با این حال مشکلات اقامت اوسیانو در تهران و دادن منزلی به او که از کمترین امکانات عادی هم برخوردار نیست از یک طرف و پرداخت نشدن حقوق شش ماهه اعضای کادر تیم ملی و پاداش‌های معوقه هم از طرف دیگر باعث شده بخش اول خواسته‌های کروش که “احترام” لقب گرفته بود، نقض شود.

به هر حال بلاتکلیفی فدراسیون فوتبال مشکلات زیادی را برای تیم ملی ایجاد کرده و در این میان مصاحبه برخی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال وضع را هم پیچیده کرده است. در شرایطی که به طور رسمی اعلام شده اعضای کادر تیم ملی شش ماه است،‌حقوق نگرفته‌اند و حتی پاداش‌ها از سال گذشته هم پرداخت نشده، اصرار شهرام دبیری در اعلام پرداخت حقوق اعضای تیم ملی شائبه برانگیز است؛ عضو هیات رییسه‌ای که گفته می‌شود در یکی از دیدارهایش با اعضای کادر فنی در برابر این سوال که “دستاورد شما برای تیم ملی چه بوده؟” گفت که من وظیفه دارم در جلسات هیات رییسه فدراسیون فوتبال شرکت کنم و بعد از آن درباره جلسات مصاحبه کنم. 

 

۲۵۱ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان