کد خبر: 306470
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بازیکن چلسی معتقد است درخشش برادرش تورگان در بوندسلیگا نباید نادیده شود زیرا او شایسته حضور در یورو ۲۰۱۶ است.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، بلژیک یکی از تیم های مدعی در یورو ۲۰۱۶ است که توانست با قاطعیت به این رقابت ها صعود کند. این تیم که تیم نخست رده بندی فیفا هم هست، در گروه سختی قرار گرفته است.

ادن هازارد بازیکنی است که تا یک سال پیش با رونالدو و مسی مقایسه می شد ولی افت عجیب او در فصل جاری باعث شد تا خیلی ها نسبت به این بازیکن ناامید شوند. هرچند او در بازی آخر چلسی بعد از بازگشت از دوران مصدومیت توانست ۲ گل به ثمر برساند ولی به نظر می رسد هنوز با بازیکن فصل قبل که توانست برترین بازیکن لیگ برتر شود فاصله دارد.

برادر ادن یعنی تورگان، فصل خوبی را با بوروسیا مونشن گلادباخ پشت سر گذاشته و حتی می توان گفت از برادرش عملکرد بهتری داشته است و به نظر می رسد تورگان نیز امسال در یورو حضور داشته باشد.

هازارد درباره عملکرد برادرش گفت: تورگان امسال در بوندسلیگا خیلی خوب بازی کرده است و توانسته خودش را اثبات کند. اگر سرمربی بودم، حتما برای یورو ۲۰۱۶ او را دعوت می کردم. با این حال امیدوارم هر دوی ما در این رقابت ها حاضر باشیم.

او درباره حضور در چلسی برای فصل بعد گفت: در حال حاضر در چلسی خوشحال هستم و به هیچ وجه جای نگرانی وجود نخواهد داشت. واقعیت این است که اکنون جایگاه من بهتر از چیزی است که در گذشته تصورش را می کردم، چه در فوتبال و چه در زندگی شخصی. در یکی از بهترین باشگاه های جهان و در بهترین لیگ حضور دارم و در زندگی شخصی من همه چیز بسیار خوب پیش می رود. واقعا در ۲۵ سالگی احساس می کنم در جایگاه درستی قرار دارم. شایعاتی که درباره جدایی من از چلسی به گوش می رسند، صحت ندارند و بی پای و اساس هستند.

چلسی فردا دوشنبه باید در خانه برابر تاتنهام به میدان برود. دیداری که می تواند آخرین فرصت تاتنهام برای باقی ماندن در کورس قهرمانی باشد، البته در صورتی که لستر امروز (یکشنبه) پیروز نشود. در دیدار فردا شب دله الی به دلیل محرومیت غایب خواهد بود ولی خبر خوش برای چلسی بازگشت جان تری و گری کیهیل از بند مصدومیت است و این دو بازیکن می توانند تیمشان را در داربی لندن همراهی کنند. دیدار رفت دو تیم در وایت هارت لین بدون گل به پایان رسید.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان