یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306467
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – برد استقلال مقابل تراکتورسازی می تواند شانس نفت برای آسیایی شدن را بیشتر کند.

به گزارش خبرگزاری عصر اهواز؛ برد نفت مقابل پرسپولیس در هفته ۲۸ لیگ برتر هم برای خود منصوریان و هم برای استقلالی ها اهمیت زیادی داشت. منصوریان با کلی انگیزه می خواست برای استقلال کاری کند تا بعد از شکست در دربی دوباره امید قهرمانی به جمع آبی ها برگردد. همین طور هم شد. نفت برد و منصوریان از قبل هم محبوب تر شد. چرا که برد نفت پرسپولیس را شانس سوم قهرمانی در لیگ کرد و بهشت و جهنم استقلال را به دست خودش داد. اما نفت هنوز برای سهمیه می جنگد. تیم منصوریان با ۴۵ امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتورسازی در رده پنجم قرار دارد و هنوز برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا امید دارد. اگر استقلال برابر تراکتور به برتری برسد، هم برای قهرمانی خودش برده است و هم یک هدیه خیلی خوب به منصوریان و نفت می دهد. اگر این اتفاق بیفتد و نفت هم فولاد را شکست دهد، آن موقع تیم علی منصور به تنهایی در رده چهارم قرار می گیرد. چهارمی نفت در لیگ،  سهمیه این تیم را قطعی نمی کند و آسیایی شدن نفت منوط به قهرمانی استقلال در جام حذفی است. البته نفت همچنان فرصت سوم شدن و صعود مستقیم به آسیا را هم دارد که این با توجه به تلاش پرسپولیس برای قهرمانی خیلی بعید به نظر می رسد. در هر صورت انگار تنها امید نفت برای آسیایی شدن همان چهارمی در لیگ و دل بستن به قهرمانی استقلال در جام حذفی است. در این صورت هدیه استقلالی ها به منصوریان خیلی ارزشمند تر می شود. البته که شاید نیمکت فصل بعد استقلال برای منصوریان هدیه ای باشد که قابل قیاس با آسیایی شدن نفت نیست.

۴۱۲۵۷منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان