کد خبر: 306451
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس انجمن صنفی انبوه‌سازان مسکن خوزستان از برگزاری همایش توسعه شهری مبتنی بر اندیشه ایران‌شهر در اهواز خبر داد.

“فرشید پورحاجت” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان با اشاره به افتتاح اولین نمایشگاه انبوه‌سازان، املاک و مستغلات در استان در ۱۲ اردیبهشت، اظهار کرد: جهت تقویت سطح کیفی این نمایشگاه و در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، همایش توسعه شهری مبتنی بر اندیشه ایران‌شهر در حین این نمایشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش با حضور کارشناسان و اساتید برجسته حوزه شهرسازی و اقتصاددانان برجسته کشوری با حمایت کانون سراسری انجمن انبوه‌سازان کشور برگزار خواهد شد.

پورحاجت با اشاره به حضور تمام انجمن‌های انبوه‌سازی مسکن کشور در این همایش خاطرنشان کرد: بررسی نقش و جایگاه تشکل‌های صنفی و حرفه‌ای صنعت ساختمان در توسعه شهری و مفهوم هویت در شهر، بررسی علل عدم توسعه متوازن شهری که در سال‌های گذشته شاهد آن بودیم و بررسی دلایل نبود نمادهای شهری و بی‌هویتی شهر و ناهمگونی سیمای شهری از اهداف برگزاری این همایش است.

وی عنوان کرد: امیدوارم این همایش خروجی خوبی در خصوص موضوع توسعه شهری و هویت و فرهنگ ایرانی در توسعه شهری داشته باشد و با توجه به اینکه شعار امسال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” است، بخش خصوصی و جامعه کارآفرین بخش انبوه‌سازی مسکن نیز پیام مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دادند و با برگزاری این همایش آمادگی خود را برای حضور موثر در حوزه اقتصاد کشور اعلام می‌کنند.

رئیس انجمن صنفی انبوه‌سازان مسکن خوزستان بیان کرد: این همایش چهارشنبه، ۱۵ اردیبهشت در محل کتابخانه مرکزی اهواز برگزار خواهد شد.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان