یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306442
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از رویترز، یک مقام آلمانی روز یکشنبه ادعای یک نشریه این کشور را مبنی بر حمایت مطلق از رژیم صهیونیستی را رد و اعلام کرد این قضیه به هیچ وجه صحت ندارد.

این مقام آلمانی که به نوعی سخنگوی آنگلا مرگل محسوب می شود، گفت: سیاست خارجی آلمان مثل گذشته در خاورمیانه است و هیچ تغییری در دفاع از اسرائیل نکرده است.

مقاله نشریه آلمان درباره حمایت دولت آلمان درحالی نوشته شده است که آنگلا مرکل خودش بارها در سخنرانی هایش اعلام کرده است که ساخت کشور جعلی اسرائیل در خاورمیانه موجب تنش های بین المللی شده است.

نشریه آلمان در مقاله خود به نقل از یک مقام ارشد آلمانی نیز اعلام کرده بود که احزاب مخالف آلمان منتقد اصلی نتانیاهو هستند.

رولف موتزنیک معاون حزب سوسیالیست آلمان در پارلمان نیز اعلام کرده است که این احساس در آلمان وجود دارد که نتانیاهو از روابط صمیمانه مرکل در جهت اهداف شخصی اش استفاده می کند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان