کد خبر: 306418
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

روابط عمومی فدراسیون فوتبال نسبت به مطالب منتشر شده در برخی رسانه‌ها درباره انتخابات این فدراسیون واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، انتخابات فدراسیون فوتبال ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و از حالا گمانه‌زنی‌ها و حرف و حدیث‌های فراوانی پیرامون این رویداد مطرح می‌شود.

روابط عمومی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا با انتقاد از اینگونه مطالب مطرح شده اظهار کرد: با توجه به اینکه برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در صحت و سلامت کامل و دور از جنجال‌ رسانه‌ای، بر عهده فدراسیون فوتبال است، این فدراسیون از مدت‌ها قبل به رصد مطالب منتشر شده در رسانه‌ها پیرامون موضوع انتخابات پرداخته است.

امیرحسین حسینی ادامه داد: در صورتی که مشاهده شود بحث انتخابات از سوی یک رسانه مورد تنش قرار گرفته است این اقدام از طریق ارکان قضایی فدراسیون و مراجع قضایی خارج از مجموعه فوتبال پیگیری می‌شود.

او افزود: متاسفانه شاهدیم که برخی رسانه‌ها مطالبی را عنوان می‌کنند که صحت ندارد و فاقد مدرک و سند است. یک رسانه عنوان کرده که وزارت ورزش و جوانان به دنبال ائتلاف با کاندیداهاست در حالیکه همه مسئولان وزارت ورزش از جمله وزیر محترم و نصرالله سجادی صراحتاً گفته‌اند که از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کنند و به دنبال برگزاری انتخابات سالم هستند.

روابط عمومی فدراسیون فوتبال به موضوع دیگری در این زمینه اشاره کرد و گفت: مطرح کردن باندهای قومیتی و نسبت دادن انتخابات به حضور افراد اصفهانی، آذری یا هر قومیت دیگری اصلا درست نیست. این کار خطای بزرگی است که در صورت انجام از سوی مراجع قضایی قابل پیگیری است.

او افزود: نتیجه انتخابات هنوز مشخص نیست ولی برخی از حالا پست‌های مختلف فدراسیون را به برخی افراد نسبت می‌دهند که نشان می‌دهد از اکنون به دنبال جریان‌سازی هستند. فدراسیون فوتبال این مسائل را هم از طریق امکان قضایی پیگیری می‌کند.

حسینی در پایان گفت: فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کنند. همه با جدیت تلاش می‌کنیم تا انتخابات در صحت و سلامت برگزار شود. مطالبی که درباره ائتلاف این نهادها با نامزدها کذب محض است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان