کد خبر: 306290
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا حاجتی پیش از ظهر امروز یکشنبه در مراسم گرامیداشت هفته معلم و تجلیل از معلمان منتخب و نماینده معلمان شهرستان ها، نواحی و مناطق آموزش و پرورش خوزستان در سالن طلاییه آموزش و پرورش ناحیه چهار اظهار کر: سلام نماینده ولی فقیه در خوزستان را به تمامی معلمان استان ابلاغ می کنم و وی امر کرد تا حتما در این مراسم حضور پیدا کنم.

وی افزود: نماینده ولی فقیه همچنین فرمود عرض تبریک و تشکر به آموزش و پرورش خوزستان را به دلیل ارتقای رتبه آنها داشته باشم.

امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد: از استاندار، معاونان استاندار، ‌ روسا و مدیران مؤثر در استان تقاضا می کنم تا مطالبات آموزش و پرورش خوزستان را خیلی جدی تر بگیرند.

حاجتی بیان کرد:‌ مطالبات آموزش و پرورش این استان اگر پرداخت شود قطعا صرف فرزندان همین مدیران خواهند شد. از همه مسئولان استانی استدعا دارم در این زمینه مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

وی عنوان کرد:‌ فلسفه وجود ما انسان بودن است و احترام عمیق به مقام معلم نیز به این دلیل است که وی متصدی انسان سازی است.

امام جمعه موقت اهواز یادآور شد: کمتر پیش آمده وقتی در گلزار شهدای اهواز حضور پیدا می کنم به مقبره معلم شهید خود محمدحسن خلقتی سرکشی نکنم. اهمیت جایگاه معلم بسیار بالا بوده و امام راحل می فرمایند مقام معلمی مقام انبیاء است.

حاجتی تأکید کرد:‌ خداوند به پیامبر(ص) فرمودند اصلی ترین وظیفه و کار تو پرورش و آموزش است که ایشان نیز به خوبی از عهده وظایف خود برآمد.

وی ادامه داد: بیش از ۹۰ درصد پزشکان خانواده در کشور آمریکا (شیطان بزرگ) اعلام کردند پزشکانی که در درمان بیماران به ویژه روان تنی به جایگاه (معاد باوری) اعتقاد نداشته باشند هرگز در کار خود موفق نخواهند شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان