یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306273
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی منچستریونایتد در جدیدترین اظهار نظرش تاکید کرد سران این تیم اصرار کردند قرارداد او سه ساله شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، لوییس فان خال در سال ۲۰۱۴ و پس از اخراج دیوید مویس با امضای قراردادی سه ساله هدایت شیاطین سرخ را بدست گرفت. او در فصل جاری و به خاطر نتیجه‌هایی که با یونایتد گرفته است، تحت فشار زیادی قرار دارد و بسیاری از رسانه‌ها اعلام می‌کنند در پایان فصل او از منچستریونایتد جدا می‌شود و ژوزه مورینیو جایش را خواهد گرفت.

فان خال که توانسته تیمش را به فینال جام حذفی انگلیس برساند و این شانس را دارد که یونایتد را پس از سال‌ها قهرمان این جام کند،‌ در این زمینه با بریتیش ساندی نیوز صحبت کرد و گفت: همه می‌دانند که پروسه ساخت یک تیم خوب، سه سال طول می‌کشد. زمانی که در مورد بدست گرفتن هدایت منچستریونایتد صحبت می‌کردم، قصد داشتم قرارداد دو ساله ببندم اما سران باشگاه در آن زمان از من خواستند قرارداد سه ساله امضا کنم. آنها خواستند نه من. به همین خاطر می‌گویم که سال بعد نیز من را اینجا خواهید دید.

فان خال ادامه داد: در طول ۶ ماه گذشته،‌ رسانه‌ها هفته‌ای یک بار مرا اخراج کردند اما هنوز اینجا هستم. البته این شرایط برای من در هر باشگاهی که حضور داشتم،‌ وجود داشته است.

سرمربی هلندی یونایتدها در سال جاری با میدان دادن به بازیکنان جوان توانسته است چند استعداد را کشف کند. فان خال که در زمان مربیگری در بارسلونا و بایرن مونیخ نیز این کار را انجام داده بود،‌ در این مورد هم عنوان کرد: کاری که در باشگاه‌های قبلی انجام دادم را در یونایتد هم تکرار کردم. به نظرم باید تیم کنونی را با تیم قبل از ورود من به منچستریونایتد مقایسه کرد و سپس کارم را ارزش‌گذاری کرد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان