یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306262
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی اتاق تعاون استان خوزستان،  مرتضی رخیصی اظهار کرد: پیشینه تعاون به معنای همکاری و مساعدت در کارها به سالهای آغازین زندگی جمعی بشر برمی‌گردد. اما به معنای رسمی و امروزین آن به شکل شرکتها و اتحادیه های تعاونی از سابقه‌ای حدود ۱۵۰ ساله برخوردار است.

وی با بیان اینکه بر طبق قوانین، شرکت تعاونی، شرکتی مرکب از اشخاص حقیقی یا حقوقی است افزود: به منظور رفع نیازمندی‌های مشترک و بهبود اقتصادی و اجتماعی شرکا از طریق خودیاری و کمک متقابل و همکاری آنان و تشویق به پس‌انداز طبق اصول مطرح در قانون تشکیل می‌شود.

رئیس اتاق تعاون خوزستان تصریح کرد: در قانون اساسی ایران از تعاون به عنوان یکی از سه بخش اقتصاد رو به رشد کشور یاد کرده است که از نظر فعالیت به سه دسته، تولیدی، توزیعی، خدماتی تقسیم شده اند.

رخیصی با اعلام اینکه سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری نقش اصلی را به مردم محول کرده است، گفت: اگر بخواهیم به ۲۵ درصد رشد در حوزه تعاون دست یابیم باید مردم را به عنوان نقش اول در اقتصاد، محور قرار دهیم.

وی بیان کرد: بخش خصوصی و تعاونی دو بازوی اقتصاد مقاومتی هستند که با تلاش هر دو این حوزه ها می توانیم استان را تا اندازه قابل توجهی توسعه بخشیم و اتاق تعاون از طریق آموزش اعضا و ایجاد زمینه های سالم اقتصادی قادر است در کاهش میزان مصرف افراد و در نتیجه افزایش پس انداز دخالت کرده و این سرمایه ها را در جهت سرمایه گذاری در تولید هدایت کند.

رئیس اتاق تعاون استان خوزستان تصریح کرد: لازمه این امر اهمیت و ضرورت شناخت هرچه بیشتر شرکت‌های تعاونی است که در نتیجه‌ دستیابی به این شناخت می‌توان از تجربیات اتاق تعاون در جهت گسترش و بهبود فعالیت‌های شرکت‌های دیگر استفاده کرد و این بعد از اقتصاد استان را هرچه بیشتر گسترش داد که این امر به نوبه خود بسط عدالت اجتماعی و توسعه یکپارچه و متوازن را به دنبال خواهد داشت و ما را به منویات مقام معظم رهبری نزدیک کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان