یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 306244
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سازمان اتوبوسرانی اهواز در واکنش به خبر منتشر شده در سایت این خبرگزاری با عنوان «اخراج رانندگان اتوبوسرانی در نوروز؛ تخریب آثار تاریخی در اهواز» که دوشنبه ۲۲ فروردین ماه جاری منتشر شد، توضیحاتی ارسال کرد.

در توضیحات سازمان اتوبوسرانی اهواز آمده است: در هر اداره، سازمان و ارگان دولتی یک سری شرایط و ضوابط کاری وجود دارد که تمامی پرسنل ملزم به رعایت آن هستند. هر سازمانی دارای یک رسالت کاری در ارائه بهترین خدمت به مردم است که این امر منوط به رعایت و عمل کردن به قانون و مقررات آن سازمان یا اداره است.

در ادامه این توضیحات آمده است: از آن جایی که سازمان اتوبوسرانی تنها ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهر اهواز، وظیفه خطیر و مهم جابجایی و سرویس دهی به شهروندان را با افتخار برعهده دارد، لازم است پرسنل و کارکنان سازمان تابع شرایط و قانون و مقررات سازمان باشند.

در توضیحات سازمان اتوبوسرانی اهواز تصریح شده است: طبق ماده چهار آئین نامه انضباطی، انضباط عبارت است از بروز هر گونه رفتار و اعمالی که موجبات تسهیل در اجرای مقررات فرهنگی، اجتماعی  محیط کار، بالا بردن روحیه همکاری، رشد و تعالی فرهنگ اسلامی و نهایتا اجرای برنامه های شرکت و رعایت مقررات پرسنلی و توسعه فعالیت های جاری و محیط کار را فراهم آورد و ماده پنج آیین نامه انضباطی که هر گونه کوتاهی در انجام امور محوله و یا هرگونه فعل و ترک فعل که موجب نقض مقررات انضباطی محل کار، بروز اختلال و بی نظمی در روند طبیعی کار، کاهش کمی و کیفی خدمات تولید، توجه و رعایت نکردن مسائل ایمنی افزایش ضایعات و ضرر و زیان و نقض شئونات اسلامی در محیط کار شود، تخلف نامیده می شود.

در این توضیحات عنوان شده است: سازمان با داشتن کمیته انضباطی و برگزاری منظم جلسات در طول سال نسبت به رعایت و اجرای مفاد قانونی اقدام کرده است. لازم به ذکر است سازمان مجددا برای افراد ذکر شده در سال جدید نسبت به برگزاری جلسات کمیته انضباطی اقدام و در حد امکان رفع مشکل خواهد کرد.



منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان