کد خبر: 306183
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – آی اسپورت نوشت:فقط سه هفته به پایان لالیگا باقی مانده جدال شانه به شانه‌یِ بارسا و اتلتی و رئال همچنان ادامه دارد.

رئال ۸۱ امتیازه امشب مهمان سوسیداد است، اتلتیکو ۸۲ امتیازه میزبان رایو وایکانو و بارسای ۸۲ امتیازه مهمان بتیس.

رئال مادرید – رئال سوسیداد (۱۸:۳۰)
۱-سوسیداد تنها یکی از ۱۷ جدالِ اخیرش مقابلِ رئال در لیگ را برده است (۳ مساوی، ۱۳ باخت).۲-سوسیداد از ۳ بازیِ خانگی اخیرش در لیگ ۲ باخت و یک پیروزی داشته است (مقابلِ بارسلونا).۳-رئال ۹ بازی متوالی در لیگ را برده است، بهترین رکوردشان از ۱۲ پیروزی پیاپیِ سالِ ۲۰۱۴ با کارلو آنچلوتی. ۴-رئال در ۹ بازیِ خارج از خانه‌ی اخیرش در لیگ شکست نخورده است (۳ مساوی، ۶ برد)، با میانگینِ ۲٫۳۳ گل زده در هر بازی.۵-بین ۵ لیگِ اولِ اروپا هیچ بازیکنی بیشتر از گرت بیل این فصل با ضربه‌یِ سر گل نزده است (۸).۶-کریستیانو رونالدو در ۴ جدال اخیرش مقابل سوسیداد در هر بازی حداقل ۲ گل زده است (در مجموع ۹ گل).

 اتلتیکو مادرید – رایو وایکانو (۲۰:۴۵)
۱-اتلتی تنها یکی از ۱۲ جدالِ اخیرش مقابل رایو را باخته است (۸ برد، ۳ مساوی).۲-اتلتی ۵ بازیِ اخیر خانگی‌اش در لیگ مقابل رایو را برده است (بهترین رکوردشان مقابلِ رایو در تاریخِ لا لیگا).۳-اتلتی ۵ بازی اخیرش در لیگ را برده است. این بهترین رکوردِ اتلتی از آوریل ۲۰۱۴ بدین سو است (۹ برد پیاپی).۴-رایو ۱۵ بازی خارج از خانه بدون پیروزی را سپری می‌کند (۷ مساوی، ۸ باخت).۵-اتلتی این فصل ۲۲ کلین شیت داشته است. بهترین آمار دفاعی تاریخِ باشگاه.۶-اتلتی این فصل ۱۱ بازی را با اختلاف یک گل برده است. از این منظر فقط سلتا ویگو بالاتر از اتلتی قرار می‌گیرد (۱۲ بازی).

رئال بتیس – بارسلونا (۲۳)
۱-بارسا در ۵ جدال اخیرش مقابلِ بتیس پیروز بوده است.۲-درسته که بتیس در ۴ بازی خانگیِ اخیرش مقابل بارسا بردی نداشته (۲ مساوی، ۲ باخت)، اما در ۱۲ بازی اخیر خانگی مقابلِ کاتالان‌ها حداقل یک گل را زده است.۳-بارسا در ۲ بازی اخیرش در لیگ ۱۴ گل زده است، بدون گل خورده.۴-لوئیس سوارز در ۲ بازی اخیرش برای بارسا ۸ گل زده است. 

 

۲۵۱ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان