کد خبر: 306105
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

در نشست اخیر کارشناسان خبره و مدیران ارشد تیراندازی جهان در مقر فدراسیون جهانی تیراندازی و بر طبق شاخص‌ها و تحلیل‌های به عمل آمده از عملکرد فدراسیون‌ها و تیراندازان جهان، فدراسیون تیراندازی ایران به عنوان موفق‌ترین فدراسیون معرفی شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون تیراندازی، ریاست فدراسیون جهانی تیراندازی، با ارسال تقدیر نامه‌ای از روند مثبت، طراحی و برنامه‌ریزی نتیجه بخش و مدیریت کاردان تیراندازی ایران تقدیر کرد و ابراز امیدواری نمود مسیر موفق تیراندازی ایران سرمشق سایر کشورهای جهان نیز باشد.

در متن تقدیر نامه آمده است: “با ابراز خرسندی به استحضار می‌رساند که تحلیل‌های اخیر کارشناسان خبره نشان می‌دهد فدراسیون تیراندازی ایران روند مثبتی داشته که نتایج بسیار خوب، رتبه‌بندی تیراندازان ایران، تسخیر رکوردهای جهانی، برگزاری سمینارهای موفق بین‌المللی و پروژه‌های آموزشی که توسط فدراسیون ایران در چند سال اخیر انجام شد تصدیق این امر است.

تمامی این موفقیت‌های برجسته نتیجه یک طراحی و برنامه‌ریزی نتیجه بخش، مدیریت کاردان و صحیح و تیم فوق‌العاده با انگیزه است.

اینجانب از این فرصت استفاده می‌نمایم از فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران و به ویژه از ریاست محترم آن آقای دکتر سیدمهدی هاشمی به دلیل نتایج قابل توجه و مسیر موفق آن که می‌تواند سرمشق سایر کشورهای جهان باشد تشکر کنم.

به امید موفقیت‌های بیشتر و چشمگیرتر در آینده و با آرزوی بهترین‌ها برای فدراسیون تیراندازی ایران.”

گفتنی است در این نشست با بررسی و ارزیابی عملکرد تیراندازان در سال گذشته و ارائه گزارش حضوری سیدمهدی هاشمی، رئیس فدراسیون تیراندازی ایران و نیز پاسخگویی ایشان به سوالات، اعضا پس از جمع‌بندی گزارشات، ایران را به عنوان موفق‌ترین فدراسیون معرفی کردند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان