کد خبر: 306044
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مسلم رحیمی در گفتگو با مهر با بیان اینکه سازمان صدا و سیما با رویکرد جدیدی به دستور رئیس سازمان ملی بحث راهیان نور را پوشش داده است، اظهار کرد: با این رویکرد ابتدا قرارگاه های رسانه ای راهیان نور در سازمان صدا وسیمای استان هایی که درگیر خط مقدم راهیان نور هستند، همچون خوزستان تاسیس و تشکیل شد، سپس با استفاده از امکانات سازمان و مراکز توانستیم برنامه های متعددی را در یادمان های دفاع مقدس داشته باشیم.

وی بیان کرد: از جمله حاصل این تلاش برقراری ۱۳۷ ارتباط زنده با شبکه های سراسری و استانی از محل این یادمان ها بوده است.

مدیرکل صدا وسیمای استان خوزستان گفت: در حوزه های صدا و سیما همچنین خبر در مجموع تولید بیش از ۱۱ هزار دقیقه ویژه برنامه داشته ایم که از جمله این برنامه ها؛ صدای زائردر رادیو به صورت صبح و بعد از ظهر، برنامه استودیویی سرزمین نور در حوزه سیما، گزارش و باکس های خبری ویژه راهیان نور بوده که در اخبار سراسری و استانی پخش می شد.

رحیمی تصریح کرد: همچنین از حضور راویان دفاع مقدس دربرنامه های رادیو و تلویزیون بهره مند بودیم و در کنار این برنامه ها مستنداتی نیز پخش می شد. در طول تعطیلات نوروز هر جمعه دعای کمیل و ندبه را از محل یادمان های دفاع مقدس هم در شبکه های استانی و سراسری پخش زنده داشته ایم.

وی همچنین عنوان کرد: فعالیت های این مرکز با تمام قرارگاه های راهیان نور از جمله سپاه ولیعصر، ستاد راهیان نور و فرماندهی ارتش جنوب، ستاد راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی و با ستاد مرکزی راهیان نور مستقر در خوزستان بویژه با قرارگاه رسانه ای بسیج صدا وسیما راهیان نور مستقر در آبادن هماهنگ بود.

به گزارش مهر، آیین تقدیر از دست‌اندرکاران رسانه ملی راهیان نور نوروز ۹۵ در سازمان صدا و سیما چهارشنبه یک اردیبهشت ماه با حضور سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور، محمد سرافراز رئیس رسانه ملی و جمعی از فعالان رسانه‌ای برگزار شد. در این مراسم از مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان به خاطر پوشش گسترده اخبار راهیان نور تقدیر شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان