یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305862
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سران باشگاه الهلال عربستان بعد از شکست در دیدار برابر الأهلی تصمیم گرفتند سرمربی یونانی خود را از کار برکنار کنند تا سامی جابر به نیمکت تیم سابق خود نزدیک شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپورت عربی، الهلال در حساس ترین بازی لیگ برتر عربستان که تکلیف تیم قهرمان را مشخص می‌کرد به مصاف الأهلی رفت و با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد تا جام قهرمانی را از دست بدهد و نتواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

سران این باشگاه سعودی بعد از شکست برابر الأهلی به خشم آمدند و در نهایت هم تصمیم گرفتند گریگوس دونیس، سرمربی یونانی خود را از کار برکنار کنند. این درحالی بود که او تا سال ۲۰۱۷ با این تیم قرارداد داشت.

سران سعودی گفته‌اند که سران باشگاه الهلال روی سامی جابر نظر دارند و به احتمال خیلی زیاد ستاره سابق تیم ملی فوتبال عربستان و باشگاه الهلال هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

الهلال در لیگ قهرمانان آسیا با تراکتور سازی هم‌گروه است و در دیدار رفت شکست سنگینی را متحمل شد و الان خود را آماده دیدار برگشت می‌کند که قرار است در هفته جاری در عمان برگزار شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان