یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305841
تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

محمدعلی (کاسیوس کلی) یکی از ورزشکاران نمونه در تاریخ ورزش است. محمد علی بیش از هر ورزشکار دیگر توانست از مرزهای ورزش خود عبور کند و به عنوان یک قهرمان و الگو در میان مردم شناخته شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از جهان ورزش، محمد علی در سال ۱۹۶۰ در سن ۱۸ سالگی شناخته شد. او در آن سال برای شرکت در المپیک به رم رفت تا در مسابقه‌های بوکس شرکت کند. در آن زمان نام او کاسیوس کلی بود. او به راحتی در ۴ مبارزه پیروز شد و پیترزیکوفسکی قهرمان سه دوره مسابقه‌های اروپا را شکست داد و مدال‌ طلای المپیک را کسب کرد.

محمد علی

او در اواخر آن سال حرفه‌ای شد و در سال ۱۹۶۴ برای اولین بار قهرمان سنگین وزن جهان شد.

محمد علی از سال ۱۹۵۹ با دین اسلام آشنا شد و سرانجام در سال ۱۹۶۴ رسما دین اسلام را برگزید و نامش را از کاسیوس کلی به محمد علی تغییر داد.

محمدعلی در سال ۱۹۶۷ از حضور در ارتش آمریکا سر باز زد و به همین دلیل در آن سال مقام قهرمانی از او سلب شد. محمد علی به عنوان یک اوپوزوسیون مخلالف حمله آمریکا به ویتنام و جنگ با این کشور شرق آسیای بود. او سه سال در تبعید و تحریم بود(۲۵ تا ۲۸ سالگی) تا اینکه به او اجازه فعالیت داده شد و در سال ۱۹۷۰ به رینگ بازگشت. او در آن سال با جو فریزر قهرمان سنگین وزن مسابقه داد اما شکست خورد.

محمد علی

محمد علی در سال ۱۹۷۴ جرج فورمن را شکست داد و سال بعد از آن دوباره با جو فریزر در فیلیپین مسابقه داد و او را شکست داد. در المپیک ۱۹۹۶ از محمدعلی خواسته شد تا مشعل بزرگ المپیک را در مراسم افتتاحیه روشن کند. او همچنین در مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ پرچم المپیک را حمل کرد.

در اینجا بعضی از جملات محمدعلی را می‌خوانیم:

در سخت‌ترین جاده‌ها هم نباید ناامید شوید

محمد علی

موفقیت همیشه با پیروز شدن به دست نمی‌آید. موفقیت واقعی زمانی است که ما بعد از افتادن بلند می‌شویم. بعضی کوه‌ها بلندتر از دیگران هستند. بعضی جاده‌ها شیب تندتری دارند. همیشه سختی‌ها و موانعی وجود دارند اما شما نباید بگذارید که آن‌ها شما را متوقف کنند. حتی در سخت‌ترین جاده‌ها نباید ناامید شوید.

برای موفق شدن آماده باشید

هر ورزشی که انجام می‌دهید بسکتبال، بوکس یا بدمینتون باید قبل از وارد شدن به استادیوم برای موفقیت آماده باشید.

محمد علی

قهرمان‌ها از آنچه در درون آن‌ها است ساخته می‌شوند

قهرمان‌ها در باشگاه‌ها ساخته نمی‌شوند. قهرمان‌ها از آنچه در درون آن‌ها است ساخته می‌شوند. آن حس درونی، اشتیاق و آرزو است.

شکست یا پیروزی قبل از شروع مسابقه رقم می خورد

شکست و پیروزی در مبارزه خارج از دید تماشاگران اتفاق می‌افتد. شکست یا پیروزی قبل از شروع، در باشگاه و خیلی پیش از زمانی که من زیر نور چراغ‌ها مبارزه کنم، رخ می‌دهد.

محمد علی

همگی در زندگی شکست‌هایی خواهیم داشت

من هیچ وقت به باخت فکر نکرده‌ام اما اگر شکست اتفاق بیفتد بهتر است با آن درست برخورد کنید. این نصیحت من به تمام کسانی است که من را باور دارند. ما همگی در زندگی شکست‌هایی خواهیم داشت.

با قدرتی بیشتر برای پیروز شدن برگردید

تنها مردی که می‌داند چگونه شکست خورده است، می‌تواند به انتهای روح خود رجوع کند و با قدرتی بزرگتر که برای پیروزی لازم است بالا بیاید.

محمد علی

به خودتان اعتقاد داشته باشید

من مرد عادی هستم که سخت تلاش کردم تا استعداد ذاتی‌ام را پرورش دهم. من به خودم و خوبی دیگران اعتقاد دارم.

از برداشتن اولین قدم نترسید

حتی بزرگترین افراد هم روزی شروع کرده‌اند پس از برداشتن اولین قدم نترسید.

الان سختی بکش و بقیه زندگی‌ات را مانند یک قهرمان بگذران

محمد علی

من از همه دقایق تمرین متنفر بودم اما به خودم گفتم متوقف نشو الان سختی بکش و بقیه زندگی‌ات را مانند یک قهرمان بگذران.

جرات خطر کردن داشته باشید

کسی که جرات کافی برای خطر کردن ندارد نمی‌تواند در زندگی کاری انجام دهد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان