کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305812
تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – باشگاه بارسلونا آکادمی استعداد یابی در تهران راه اندازی کرده است و می خواهد استعداد های ایرانی را به این تیم ببرد.

به گزارش عصر اهواز؛ قرار است از روز شنبه هفته آینده فعالیت کمپ بارسلونا در تهران و به مدت یک هفته به منظور شناسایی استعداد‌های فوتبالی آغاز شود.

در همین رابطه، یکی از مسئولین شرکتی که واسطه حضور بارسایی‌ها در تهران بود گفت پروژه حضور بارسلونا ۴ سال است که آماده اجرا بوده و فدراسیون فوتبال با عدم صدور مجوز در این کار مانع‌تراشی کرده است. همچنین گفته شد قرار نیست حضور مسئولان آکادمی بارسلونا در ایران دائمی باشد و آنها در این هفته با ارزیابی از امکانات ایران و دیدن پتانسیل موجود، برای ادامه کار و یا لغو همکاری تصمیم می‌گیرند.

اگر شرایط مهیای ادامه کار باشد، از مهرماه استارت رسمی کار خود را خواهند زد و دوره یک هفته‌ای که قرار است از شنبه هفته آینده برگزار شود، موقتی و آزمایشی است.

جالب تر اینکه از کودکانی که در کمپ بارسلونا ثبت نام می‌کنند، مبلغ ۶۲۰ هزار تومان شهریه برای یک هفته دریافت می‌شود که اخذ این مبلغ و در حالی که حضور دائمی بارسایی‌ها در ایران قطعی نیست، عجیب به نظر می‌رسد!

۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان