یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305721
تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

محمد تقی زاده در گفتگو با مهر اظهار کرد: امروز انتخابات مرحله دوم در برخی مدارس استان خوزستان برگزار شد ولی برخلاف شایعه های منتشر شده، هیچ مدرسه فردا به علت انتخابات در خوزستان تعطیل نیست و مدارس همانند روزهای عادی به فعالیت می پردازند.

وی افزود: طبق اعلام مسئولان برگزار کننده انتخابات، روند شمارش آرا قبل از آغاز فعالیت مدارس پایان می یابد به همین علت، دلیلی برای تعطیلی مدارس وجود ندارد.

تقی پور تاکید کرد: کار شمارش آرا و بستن صندوق‌های رای در مدارس مجری انتخابات در شهرهایی که انتخابات مرحله دوم در آنها در جریان بو باید به گونه‌ای باشد که هیچ گونه وقفه‌ای در فعالیت آموزشی این مدارس ایجاد نکند؛ بنابراین روز شنبه هیچ مدرسه‌ای در هیچ مقطعی در شهر استان خوزستان نیز تعطیل نخواهد بود.

به گزارش مهر، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تعیین هشت نماینده دیگر در خوزستان از صبح امروز آغاز شد. انتخابات مرحله دوم در استان خوزستان در ۶ حوزه انتخابیه اصلی اهواز، مسجدسلیمان، بهبهان، ماهشهر، آبادان و ایذه برگزار شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان