کد خبر: 305662
تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، عبدالحسن مقتدایی پیش از ظهر امروز هنگام شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مسجد جواد الائمه اهواز اظهار کرد: هر کس احساس مسئولیت نسبت به کشور و نظام دارد باید در مرحله دوم انتخابات نیز شرکت کند و رای بدهد و آن کس که مطلوب و اصلح است را انتخاب کند.

وی افزود: اعتقاد من این است که یک مجلس قوی و تیزهوش با بدنه ای متخصص و کارشناسی، به خوبی می تواند مردم را در نظام نمایندگی کند و خیر و برکت بیشتری برای کشور به همراه داشته باشد.

مقتدایی بیان کرد: مردم باید به گونه ای رای دهند که زمینه خدمت رسانی به آنهایی که دارای اصل جسارت، تخصص، قدرت و صلاحیت هستند را فراهم کنند.

استاندار خوزستان بیان کرد: تمام کسانی که به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می کنند باید مباحث ملی و انقلابی را مدنظر د اشته باشد؛ اگر اینکونه باشد سایر ارکان نظام هم هماهنگ تر و بدون مشکل اداره خواهند شد. ضمن اینکه بدون شک مجلسی که قدرت و لیاقت نداشته باشد، نمی تواند کارایی لازم را از خود نشان دهد.

مقتدایی تاکید کرد: معمولا انتخابات در مرحله دوم با مشارکت کمتری پیش می رود ولی مردم باید بدانند که انتخابات رسالتی است که در مرحله دوم تمام خواهد شد به همین دلیل همه باید با قدرت در انتخابات همانند مرحله اول شرکت کنیم و بهترین ها و اصلح ترین ها را انتخاب کنیم.

به گزارش مهر، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تعیین هشت نماینده دیگر در خوزستان از صبح امروز آغاز شد. انتخابات مرحله دوم در استان خوزستان در ۶ حوزه انتخابیه اصلی اهواز، مسجدسلیمان، بهبهان، ماهشهر، آبادان و ایذه برگزار می‌شود که شامل ۱۰ حوزه فرعی است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان