کد خبر: 305648
تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، آیت الله سید علی شفیعی پیش از ظهر امروز هنگام شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اهواز اظهار کرد: انتخابات مظهر حضور مردم در ساختار سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران است و همه مردم باید در این زمینه مشارکت کنند.

وی افزود: در انتخابات مرحله اول مردم اهواز حضور پرشور و نشاطی داشتند و انتظار می رود این روند در مرحله دوم نیز ادامه داشته باشد زیرا به خصوص در انتخابات اهواز که هیچ نماینده ای تاکنون انتخاب نشده است، حضور در مرحله دوم انتخابات اهمیتی همانند مرحله اول دارد و مردم باید با تفکر و با بصیرت در این انتخابات شرکت کنند.

آیت الله شفیعی گفت: از همه مردم خوزستان که روند رای گیری در شهرشان در حال برگزاری است، دعوت می کنم حضور پرشوری در انتخابات داشته باشد و با تفکر، افرادی که شایسته هستند را انتخاب کنند تا استان از داشتن نمایندگانی شایسته برخوردار باشد.

به گزارش مهر، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تعیین هشت نماینده دیگر در خوزستان از صبح امروز آغاز شد. انتخابات مرحله دوم در استان خوزستان در ۶ حوزه انتخابیه اصلی اهواز، مسجدسلیمان، بهبهان، ماهشهر، آبادان و ایذه برگزار می‌شود که شامل ۱۰ حوزه فرعی است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان