کد خبر: 305509
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید بازی‌های آسیایی در دیدارهای قبل تمرکز بازیکنانش را مختل کرده بود.

به گزارش ایسنا – منطقه اصفهان، قاسم زاغی‌نژاد پس از پیروزی برابر گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: پیش‌بینی بازی سخت را از قبل داشتیم و می‌دانستیم که آن‌ها در بخش فنی نفرات قابل قبولی برای ارائه یک بازی خوب در اختیار دارند. سرعت آن‌ها بالاست و باید سرعت این تیم را از کار می‌انداختیم.

وی افزود: بازی‌های آسیایی به شدت بازیکنان ما را تحت فشار قرار داده و تمرکز لازم را از آن‌ها در زمین فوتبال گرفته است. به همین علت است که می‌بینید چند هفته‌ای است سپاهان کیفیت لازم را برای بازی ندارد.

زاغی نژاد در پاسخ به سوالی درباره سوزاندن مربی‌های اصفهانی در تیم‌های اصفهانی و استفاده نکردن از آن‌ها گفت: این یک اتفاق دیرینه در اصفهان است و فقط برای من هم اتفاق نیفتاده چرا که سال‌هاست فرصت به مربیان اصفهانی داده نشده و این را باید مدیران باشگاه‌های اصفهانی پاسخگو باشند. البته من نمی‌گویم که با دو برد عملکرد خوبی داشته‌ام اما به نظرم مربیان اصفهانی می‌توانند خوب باشند.

وی با ابراز شرمندگی از جایگاه فعلی سپاهان اظهار کرد: من دست تک تک بازیکنانم را می‌بوسم چرا که احساس می‌کنم آن‌ها در این بازی آنچه در توان داشتند را به کار گرفتند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره وضعیت داوری اظهار کرد: همان طور که ما اشتباه می‌کنیم داوران درون زمین هم اشتباه می‌کنند. ما موظفیم که دخالت نکنیم و بگذاریم که دپارتمان داوری با آن‌ها برخورد کند. اینکه یک تیم فقط در لیگ از داوری ضرر دیده باشد سخنی اشتباه است و قطعا همه تیم ها بخصوص سپاهان از داوری نیز آسیب دیده‌اند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درخصوص صحبت‌های هادی عقیلی پیش از این بازی که گفته بود عده‌ای که استیماچ را آورده‌اند باید شرمنده باشند اظهار کرد: درگیری و هم‌نظر نبودن در تمام باشگاه‌ها وجود دارد و من اعتقاد ندارم که درون باشگاه سپاهان مشکل و اختلافی که منجر به جایگاه فعلی شده باشد وجود داشته باشد. البته شاید مربی قبلی تصمیماتی دیده که این گونه نظر داده و شاید بازیکنانی چنین چیزی دیده باشند ولی بنده چنین چیزی در باشگاه ندیده‌ام.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان