کد خبر: 305432
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازیهای تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی به استثنای بازی با عربستان در خاک ایران خبر داد، البته او تاکید کرد که آنها هم در عربستان به میدان نمی‌روند و سعودیها هم باید یک کشور ثالث پیشنهاد دهند.

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازیهای عراق در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ به استثنای بازی برابر عربستان در ایران موافقت کرد.

کامل زغیر سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق در گفت‌وگویی که با فرانس پرس داشت گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا قبول کرد که بازیهای تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی به استثنای بازی با عربستان در خاک ایران برگزار شود. قرار است که ما برای دیدار با عربستان کشور دیگری را پیشنهاد دهیم و عربستان هم باید یک کشور را پیشنهاد دهد چرا که ما هم در عربستان به میدان نمی‌رویم.

البته سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق در حالی این سخنان را بر زبان آورده است که پیش از این سعودیها اعلام کردند که فقط در عربستان از عراق پذیرایی می‌کنند و از طرف دیگر هم رئیس فدراسیون فوتبال عراق هم تاکید کرد که تنها در ایران برابر عربستان بازی می‌کنند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان