کد خبر: 305420
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – هافبک دفاعی پرسپولیس می گوید شاید حتی بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر امروز به آزادی بیایند.

به گزارش عصر اهواز؛ کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس بازیکن سابق نفت تهران است، به همین دلیل شاید به نظر برسد بازی با این تیم برای او حساس باشد. کمال اما در آستانه این مسابقه  می گوید: «والا از بین نفتی ها برای علیرضا بیرانوند کری خوانده ام.» او در پاسخ به این سوال که ظاهرا بیرانوند قرار است فصل بعد به پرسپولیس بیاید، می گوید: «ببینیم در آینده چه پیش می آید.» کمال همچنین درباره احتمال گلزنی و شادی گلش می گوید: «اگر گل بزنم خیلی عادی رفتار می کنم و قرار نیست کار خاصی انجام بدهم.»
کمال درباره استقبال تماشاگران از بازی پرسپولیس و نفت، حرف جالبی می زند: «من که می گویم ۲۰۰ هزار نفر به ورزشگاه آزادی می آیند، شاید هم بیشتر. شک نکنید یک جای خالی در ورزشگاه نخواهد بود.»
کمال درباره افت نسبی پرسپولیس در چند بازی که البته دوره اش تمام شد، می گوید: «خب آن موقع بازیکنان ملی پوش خسته بودند و به همین خاطر کمی روی شرایط تیم تاثیر داشت. ولی در همان بازی استقلال اهواز ما به خاطر این در نیمه اول خوب نبودیم که بازی با تاخیر برگزار شد. کلی گرم کردیم و بعد به خاطر سنگ پرانی ها کلی معطل شدیم و بدن مان سرد شد.»
هافبک دفاعی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که کارلوس کروش روی تو بیشتر تاثیرگذاشته یا برانکو، می گوید: «برانکو تاثیر زیادی روی من گذاشت. او نکاتی به من گفت که خیلی کمک کرد. راهنمایی هایی کرد به دردم می خورد. نفت هم که مثل تیم ملی بازی می کرد و از آقای منصوریان هم تاثیر زیادی گرفتم. از کروش هم همینطور. او از مربیان بزرگ فوتبال دنیاست و خیلی به من کمک کرده. خوشحالم در حال حاضر با دو مربی بزرگ کار می کنم.»

۲۵۲ ۴۳

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان