کد خبر: 305415
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیر عامل موسسه جهاد نصر گفت: ان شاالله تا پایان سال ۹۶ فاز اول پروژه ۵۵۰ هزار هکتاری خوزستان به اتمام می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، یدالله شمایلی امروز نهم اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری در خوزستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: اگر تخصیص آب فاز دوم هم انجام شود، می‌توانیم در سال ۹۵ و ۹۶ به موازات فاز اول بخشی از فاز دوم را نیز اجرا کنیم.

وی افزود: امروز توفیق یافتیم تا خدمت معاون وزیر نیرو و معاون وزیر کشاورزی به منظور بررسی و بازدید از وضعیت طرح ۵۵۰ مقام معظم رهبری باشیم که امیدواریم با وجود این دو مسئول و مطرح کردن مشکلات با حضور مسئولین منطقه و پروژه طرح ۵۵۰ هزار هکتاری اقدامات خود را به سرانجام برسانیم.

شمایلی تصریح کرد: حل بعضی از مشکلات و مسایلی که در مسیر این پروژه وجود دارد، نیاز به هماهنگی بیشتری میان وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی دارد؛ به همین منظور از این دو معاون دعوت به عمل آمده است.

وی در خصوص تخصیص آب فاز دوم برای این طرح خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی به آن پرداخته‌ایم، تخصیص آب مرحله دوم بوده است و به همین منظور معاون امور آب وزارت نیرو به عنوان مسئول آب کشور پس از وزیر نیرو دعوت شد تا وی از نزدیک شرایط را ببیند که امیدواریم حضور وی و این بازدید در تخصیص آب فاز ۲ طرح موثر باشد.

شمایلی بیان کرد: به لطف خدا و همت مسوولان تاکنون هیچ مشکلی در خصوص تخصیص آب و اعتبارات نداشته‌ایم و اعتبارات موسسه جهاد نصر مصوب و به موقع است و همواره اعتبارات و منابع مالی مناسبی را در اختیار داشتیم.

مدیرعامل موسسه جهاد نصر با ابراز امیدواری نسبت به ادامه وضعیت تخصیص اعتبارات سال ۹۴ در امسال گفت: درصدد هستیم تا روزهای آتی ۱۵۰ میلیون دلار از اعتبارات تخصیصی سال ۹۵ را بگیریم تا بتوانیم پروژه‌ها را به موقع از نظر تامین مالی پوشش دهیم و به اقدامات خود شتاب بیشتری دهیم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان