یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305392
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس چند هفته ای است که گل هایش را به یکی از شهدای حرم تقدیم می کند اما او برای بازی امروز نفشه ای دارد.

به گزارش عصر اهواز؛شب گذشته پرسپولیسی ها که اردوی خود را در هتل لاله برپا کرده بودند منتظر یک مهمان ویژه بودند. قرار بود یک کودک 10 ساله مبتلا به سرطان از کاشان خودش را به اردوی سرخ ها برساند و پیراهن شماره 9 امضا شده توسط طارمی را دریافت کند و حتی شام را در کنار بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس صرف کند که به دلیل درمان نتوانست در هتل لاله حضور یابد. در عوض قرار است در صورتی که طارمی امروز به نفت گل بزند، گلش را به محمد تقدیم کند و همان پیراهن را به دوربین های تلویزیونی نشان دهد.

 

256 41

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان