کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305300
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال جهان – سرهنگ علی فر بی شک یکی ازخوشحال ترین ها بعد از شکست گواردیولا در بازی برابر اتلتیکو مادرید است.

به گزارش عصر اهواز ؛ بعد از شکست بایرن‌مونیخ در زمین خانگی اتلتیکومادرید، بعید به نظر می‌رسد حتی چولو سیمئونه و شاگردان‌اش به اندازه سرهنگ علیفر خوشحال و راضی باشند.

گزارشگر کهنه‌کار تلویزیون دو شب قبل در برنامه تلویزیونی خندوانه حرف‌هایش در مورد «پول مفت»ی که مربی اسپانیایی در فوتبال آلمان به دست می‌آورد را با افتخار تکرار کرده بود تا بار دیگر فضای مجازی را به تسخیر دربیاورد. تا همین چند سال قبل، تنها گزارش بازی‌ها بعد از ساعت 2 بامداد به سرهنگ می‌رسید اما حالا او یک پای ثابت گزارش بازی‌های حساس است و کار را به جایی رسانده که حتی مجری شبکه سوم روی آنتن زنده برنامه گزارش ورزشی، تکیه کلام‌هایش را تکرار می‌کنند. 

در کنار لعن و نفرین دفاع خطی، توجه علیفر به وضعیت ظاهری بازیکنان فوتبال، یکی دیگر از دلایل بولد شدن گزارش‌های او در شبکه‌های اجتماعی است. او که بارها در گزارش‌هایش به وضعیت ظاهری آرتورو ویدال تاخته بود، در برنامه خندوانه این بازیکن را «بنر متحرک خالکوبی» دانست و دوباره از جوان‌ترها خواست که بازیکنی شبیه به او را الگوی خودشان قرار ندهند. به نظر می‌رسد شرح وظایف این گزارشگر پرتجربه، حالا به شرح وظایف گشت نامحسوس ارشاد نزدیک شده و هر لحظه ممکن است بازیکنی تازه در آزمون سلیقه‌ای او رد شود. شاید پپ گواردیولا هنوز در بایرن موفقیت درخشانی را تجربه نکرده باشد اما عبارتِ پول مفت، بیشتر مناسب آن‌هایی است که بعد از دو دهه، هنوز نتوانسته‌اند هم‌سطح حوزه کاری‌شان شوند. بنرهای متحرک کم‌اطلاعی و پرادعایی. 

4141منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان