کد خبر: 305292
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – سرپرست پرسپولیس گفت: چیزی که برای ما عجیب است و نسبت به آن سوال داریم این است که چرا مسئولان سازمان لیگ پیش از این از این کمک‌ها به باشگاه نفت نکرده‌اند؟!

به گزارش عصر اهواز، اگرچه تصور حمایت سازمان لیگ و فدراسیون برای قهرمان شدن یک تیم نگاهی بسیار بدبینانه است ، اما بعضی اوقات اتفاقاتی می افتد که این ذهنیت شاید نادرست را بوجود می آورد. یکی از این اقدامات کمک سازمان لیگ به حریف پرسپولیس قبل از دیدار حساس این هفته است.اتفاقی که واکنش پرسپولیسی ها را به همراه داشته است.

محمود خوردبین در خصوص کمک 25 میلیون تومانی سازمان لیگ به باشگاه نفت تهران برای برگزاری اردو پیش از دیدار مقابل پرسپولیس گفت:« اینکه سازمان لیگ به باشگاه نفت کمک کرده اقدام خوبی است که امیدوارم سایر باشگاه‌ها هم مورد نظر سازمان لیگ باشند ، اما چیزی که برای ما عجیب است و نسبت به آن سوال داریم این است که چرا مسئولان سازمان لیگ پیش از این از این کمک‌ها به باشگاه نفت نکرده‌اند و الان یادشان افتاده که باید به باشگاه نفت کمک شود؟ برای ما عجیب است که چرا باید دقیقا قبل از بازی مقابل پرسپولیس به نفت کمک شود.باشگاه نفت روی پول خوابیده و ما دوست داریم بدانیم چرا سازمان لیگ در این شرایط به نفتی‌ها کمک کرده است. علاقه مندم مسئولان سازمان لیگ دلیل این کمک را به ما بگویند.»

 

 

256 43منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان