کد خبر: 305189
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – پرویز مظلومی گفت: ما تلاش خودمان را می کنیم و کاری نداریم که رقبا چه کار می کنند.

به گزارش عصر اهواز؛ پرویز مظلومی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با سایپا گفت: «ما تلاش خودمان را می کنیم و کاری نداریم که رقبا چه کار می کنند. تلاش کرده ایم بازیکنان ما بازی خوبی ارائه دهند. سایپا چند هفته است نتایج خوبی نگرفته ولی آن ها بازیکنانی دارند که اگر به آن ها توجه نشود خطرساز خواهند بود. امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.»
او درباره اینکه منصوریان گفته به دنبال هموار کردن قهرمانی تیمش است گفت: «منصوریان از خانواده استقلال است و نظرش را گفته. او مربی نفت است و برایش آرزوی موفقیت داریم. ما کاری نداریم رقبا چه کار می کنند. باید روی کار خودمان تمرکز کنیم.»
مظلومی درباره عمران زاده گفت: «یک جوی راه افتاده که رحمتی باعث وضعیت فعلی عمران زاده است. ولی او اصلا خبری از این ماجرا نداشت. با رحمتی مشورت می کنم ولی او درباره این مسئله چیزی نگفت. من خودم دیدم حنیف بی انگیزه است و او را در اختیار باشگاه گذاشتم. البته من نمی توانم یک بازیکن را اخراج کنم و باشگاه درباره او تصمیم می گیرد.»
سرمربی استقلال درباره انتقاد مدیرعامل سایپا از برگزاری بازی در ورزشگاه تختی گفت: «با احترامی که برای مدیرعامل سایپا قائل هستم، برگزاری مسابقه در یک ورزشگاه به مسائل امنیتی هم بستگی دارد. ما تقاضا کردیم در تختی تمرین کنیم و اجازه دادند. سایپا هم می تواند آنجا تمرین کند. اگر هم به اعتراض ما باشد، ما باید اعتراض کنیم که چرا بازی سایپا و پرسپولیس در آزادی برگزار شد ولی بازی ما به تختی می رود.البته ما روی آسفالت هم بازی کنیم باید ببریم. ما منتظر لغزش حریفان هستیم و می خواهیم هواداران خود را شاد کنیم.»
43 43منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان