کد خبر: 305151
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز پس از صدور دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت هواداران این تیم از حضور در ورزشگاه تا اطلاع ثانوی، گفت: کمیته انضباطی یک بار دیگر فیلم بازی را مشاهده کند و اگر به این نتیجه رسید که تماشاگران ما درون زمین آمدند و صندلی شکاندند، ما را محروم کنند و در غیر این صورت حق ما را ضایع نکند.

کارون یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، درباره رای کمیته انضباطی اظهار کرد: از کمیته انضباطی خواهش دارم یک بار دیگر فیلم بازی و صحنه‌هایی که در برنامه نود پخش شد را مشاهده کند و اگر به این نتیجه رسیدند که تماشاگران ما درون زمین آمدند و صندلی شکاندند، ما را محروم کنند و اگر این‎گونه نبود، حق ما را ضایع نکنند.

وی ادامه داد: در اتفاقاتی که رخ داد هم سر پرسپولیسی شکسته شد و هم استقلالی، ولی آیا بازیکن ما را تماشاگران خودمان می‌زنند؟

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز خاطرنشان‌کرد: ما و باشگاه، مسوول برگزاری مسابقه نیستیم. البته درست است که ما میزبان بودیم و درخواست‌مان این بود که بازی در ورزشگاه تختی باشد اما برگزارکننده مسابقه، هیات فوتبال و تامین امنیت نیز با یگان ویژه و نیروی انتظامی است و باشگاه استقلال اهواز هیچ‎کاره است.

وی با بیان این‌که سازمان لیگ هیچ‎گونه مکاتبه‌ای با باشگاه استقلال اهواز مبنی بر تغییر زمین انجام نداد، عنوان کرد: این نشان می‎دهد که ما تصمیم‌گیرنده نیستیم چرا که مکاتبات با هیات فوتبال و شورای تامین انجام شده بود.

یعقوبی در ادامه پرسشی را از مسوولان سازمان لیگ مطرح کرد و گفت: اگر ما طرف سازمان لیگ بودیم، چرا هیچ نامه‎ای به ما نداده‎اید؟

او ادامه داد: آن‎ها حتی یک نامه معمولی هم به ما ندادند و این ثابت می‎کند ما تصمیم‎گیرنده نیستیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز گفت: اگر ما تصمیم‎گیرنده هستیم، دیگر چرا شورای تامین جلسه برگزار می‎کند؟ وقتی همه، ورزشگاه را تایید و مسوولیت امنیت آن را قبول می‎کنند، دیگر چه دلیلی دارد باشگاه جریمه شود؟

وی تصریح کرد: اگر هواداران ما سنگ‎پرانی کرده بودند، ما مسوولیت آن را می‎پذیرفتیم؛ در این بازی ما شش هزار و 300 بلیت فروختیم ولی 20 هزار نفر به استادیوم آمدند.

یعقوبی افزود: در چنین شرایطی مشخص نیست کدام ‎یک از تماشاگران مربوط به ما و کدام مربوط به پرسپولیس هستند و ما که دیگر مسوول 14 هزار نفر اضافی که به استادیوم آمدند، نیستیم و فقط جوابگوی شش هزار و 300 نفر هستیم.

یعقوبی در پایان تاکید کرد: منتظر هستیم تا کمیته انضباطی برای صدور رای نهایی تشکیل جلسه دهد تا از ما نیز دعوت شود و ما نیز قطعاً در آن جلسه ادله خود را ارائه خواهیم داد.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان