کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305127
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – علیرضا منصوریان گفت: باید در سه بازی آخر با تمام وجود کار کنیم.

به گزارش عصر اهواز؛ علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: «خدا هر سال این شانس را می دهد تا نفت در روند قهرمانی اثرگذار باشد. امسال برای کسب سهمیه می جنگیم. باید در سه بازی آخر با تمام وجود کار کنیم. جوانان نفت بهترین بازیکنان لیگ هستند. صبر آن ها یک درس بزرگ به لیگ ایران داد. پرسپولیس را خوب می شناسیم.»
او درباره احتمال حضور بیرانوند و امیری در پرسپولیس گفت: «ما یک بازیکن دیگر هم داریم که پرسپولیسی است؛ سید جلال حسینی. هیچ وقت از بازیکنانم نپرسیدم که استقلالی هستید یا نه. ما پارسال و امسال پرسپولیس و استقلال را بردیم. سر شما خبرنگاران را نمی توانیم کلاه بگذاریم. ما یک گنجینه داریم که یک عده از آن ها به استقلال و پرسپولیس می روند. ولی بیرانوند همین الان هم به استقلال و پرسپولیس نرود دروازه بان اول تیم ملی است. امیری و سیدجلال حسینی هم بازیکن ثابت تیم ملی هستند.»
منصوریان ادامه داد: «بازیکنان ما پاک هستند و هر اتفاقی که در بازی با پرسپولیس رخ دهد، به هیچ وجه نگاه مثبت و منفی به بازیکنانم ندارم.»
سرمربی استقلال گفت: «من حرف های برانکو را تایید می کنم. من در ادبیات 4 و 6 نیستم. با احترام به هواداران پرسپولیس نگاه می کنم. منکر استقلالی بودنم نمی شوم. ولی یک سوء تفاهم ایجاد شده است. ما شانس سهمیه هستیم. برای شان و آبرو و سهمیه خودمان بازی می کنیم. اگر ما سهمیه بگیریم قهرمان لیگ هستیم. من 20 سال پیش شاگرد مظلومی بودم ولی امروز سرمربی نفت هستم و فردا هم اگر ببریم، ادبیات غلطی نخواهیم داشت. وجدانا من آن حرف را نزده بودم. فردایش هم دیدم که فنونی زاده و علی دایی صحبت هایی کرده اند. این وسط بکش بکش راه افتاد. ما برای آبروی خودمان بازی می کنیم.»
43 43



منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان