یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305110
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان پیش از ظهر امروز چهارشنبه در آیین افتتاح پنجاه و یکمین کتابخانه‌ پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در خوزستان اظهار کرد: کتابخانه پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در حالی کار خود را با شش هزار جلد مشتمل بر یک هزار و ۲۰۰ عنوان کتاب آغاز می‌کند که در مرحله نخست کار خود ۲۰ روستای مسیر اهواز- ماهشهر و اهواز- شوشتر را تحت پوشش خود قرار خواهد داد.

غلامرضا شنبدی با اشاره به این‌که کتابخانه پستی کودک و نوجوانان کانون خوزستان به یاری خدا در آینده با همکاری اداره کل پست و آموزش و پرورش استان فعالیت خود را به تمام روستاهای فاقد کتابخانه گسترش می‌دهد توضیح داد: کتابخانه‌ پستی کودک و نوجوانان استان خوزستان مسئولیت آن به محمدرضا بقال زاده دانشجوی رشته امور فرهنگی واگذار شده است و این مربی به‌منظور تحقق اهداف کانون، کتاب و مطالب خواندنی را از طریق پست برای این کودکان و نوجوانان ارسال می‌کند و بچه‌ها پس از مطالعه و برگشت کتاب از همان طریق، بر اساس علاقه و نیاز کتاب‌های جدید را دریافت می‌کنند.

این مدیرکل فرهنگی با تأکید بر این‌که کلیه هزینه‌های ارسال پستی کتاب‌ها به عهده‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است افزود: ما با توسعه کتابخانه‌های پستی و سیار کانون به دنبال توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و کشف و پرورش استعدادهای فکری و ذوقی در بین کودکان و نوجوانان هستیم.

وی یادآور شد: کانون برای همه‌ کودکان و نوجوانان استان است و رسالت ما این است که حلاوت فعالیت‌های ناب کانون را به کام کودکان با نیازهای ویژه نیز بچشانیم.

گفتنی است: این پنجاه و هشتمین مرکز فرهنگی هنری کانون خوزستان و پنجاه و یکمین کتابخانه‌ پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور است که هم‌زمان با فصل بهار با حضور جمعی از مسئولین استانی و کانون و باهدف خدمت‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان مناطق روستایی و حاشیه شهرهای استان خوزستان که فاقد کتابخانه‌های ثابت و سیار هستند در اهواز به بهره‌برداری رسید.

هم‌اکنون با افتتاح کتابخانه پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان تعداد این کتابخانه‌ها در کشور به عدد ۵۱ رسید.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان