کد خبر: 305084
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: پرسپولیس را به خوبی می شناسیم و از هفت هفته پیش، می دانستیم برای کسب سهمیه یا قهرمانی باید برابر یک رقیب بزرگ به میدان برویم.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس، گفت: خدا هر سال این شانس را می دهد تا نفت در روند قهرمانی اثر گذار باشد. امسال برای کسب سهمیه می جنگیم. به بازیکنانم گفتم که باید در سه بازی آخر با تمام وجود کار کنیم. جوانان نفت بهترین بازیکنان لیگ هستند و صبر آنها یک درس بزرگ به لیگ ایران داد. پرسپولیس را به خوبی می شناسیم و از هفت هفته پیش، می دانستیم برای کسب سهمیه یا قهرمانی باید برابر یک رقیب بزرگ به میدان برویم. آنها ایراداتی دارند و این هفته آنالیز فنی آنها را هم در آوردیم. این هم از تجربیاتم در دستیاری تیم ملی است.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به حضور بیرانوند و امیری در پرسپولیس گفت: نه این دو، ما یک بازیکن دیگر به نام سید جلال حسینی داریم که او پرسپولیسی است. من هیچگاه از بازیکنانم این سوال را نپرسیدم که استقلالی هستید یا نه. ما پارسال و امسال پرسپولیس و استقلال را شکست دادیم. سر هرکس را بتوانیم کلاه بگذاریم، سر شما خبرنگاران را نمی توانیم کلاه بگذاریم. ما یک گنجینه داریم که یک عده از آنها به استقلال و پرسپولیس می روند. در تیم ما این چیزها اثری ندارد. بیرانوند همین الان هم استقلال و پرسپولیس نرود، دروازه بان اول تیم ملی است.

منصوریان تاکید کرد: همین الان امیری و سید جلال حسینی بازیکن ثابت تیم ملی هستند. آنها یک گارانتی دارند و بازیکنان ما پاک هستند و هر اتفاقی در بازی فردا رخ دهد، به هیچ وجه نگاه مثبت و منفی ای به بازیکنانم ندارم. یک موقعی سال 73 به استقلال آمدم، لذت می بردم از اینکه ساعت 3 به تمرین بروم تا 5 تمرین کنیم. من الان 8 ساعت وقت می گذارم و به کار فنی احترام می گذارم.

ادامه دارد…منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان