یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305035
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت الاسلام شیخ عدنان قاسم موسی صالحی شامگاه سه شنبه در آئین محفل انس با قرآن اظهار کرد: فعالیتهای تجاری، اقتصادی و نمایشگاهی  می تواند از طریق انجام فعالیتهای قرآنی نیز گسترش یابد.

وی با تاکید بر تدریس، حفظ و فهم قرآن هدف از انجام فعالیتهای مشترک قرآنی را تقابل میان کشوری دانست که همواره ندای برابری، انسانیت و دوستی میان مسلمانان را سر داده با کسانی است که به نام اسلام کارهای ضد انسانی انجام می دهند.

رئیس شورای قرآنی بصره تصریح کرد: قرآن جلا دهنده قلبهاست و لذا انسانها می توانند ضمن دوری از گناه در جهت جلب رضایت خداوند گام بردارد.

وی، تاسیس دارالقران، راه اندازی شبکه و رادیو مشترک قرآنی و تبادل استاد و مدرس و برگزاری محافل مشترک انس با قرآن را خواستار شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان