کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 305021
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

زهرا باقری شرایط اردوهای حال حاضر جودوی بانوان را نسبت به گذشته بسیار خوب ارزیابی کرد.

ملی پوش 78- جودوی بانوان در گفت و گو با سرویس اخبار ورزشی ایسنا، با بیان اینکه حضور خدابخش و کعبی زاده در دوره جدید فدراسیون شرایط بانوان را تغییر داده است، افزود: شرایط اردو ها بسیار خوب شده است و اوضاع فدراسیون با آمدن این دو خوب است به طوری که من با بازیکنان جوانان و نوجوان صحبت می کنم باور نمی کنند که شرایط تغییر کرده است.

او در ادامه افزود: فدراسیون هر چه در توان داشت برای ملی‌پوشان گذاشت. احتمالا مربی خارجی به کار بگیرند و حضور مربی خارجی برای برگزاری اردوهای مشترک با سایر کشورها می تواند تاثیرگذار باشد.

باقری درباره حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان بیان کرد: سطح مسابقات بسیار بالا بود چرا که کشور ژاپن نیز حضور داشت. من می توانستم حریف چین تایپه را شکست دهم چرا که از نظر سطح فنی تفاوتی نداشتیم و من با اخطار به این بازیکن باختم. اولین حضور من در مسابقات بزرگسالان بود. سطح مسابقات بالا بود و چون اردوهای مشترک و مسابقات بین المللی کمتری داشتم باعث باخت شد.

او درباره مسابقات تیمی در این رقابت ها افزود: دو بازی در رقابت های تیمی داشتیم و جنگنده مبارزه کردیم. هر چهار دقیقه را مبارزه کردیم ولی تیم ما چهار نفره بود و مسابقات تیمی در پنج وزن برگزار می شد. ما در هر صورت بازنده مبارزه بودیم. همچنین ما در یک وزن بالاتر مبارزه می کردیم و حریفان از ما سنگین تر بودند. از نظر سنی نیز بزرگ تر بودند و تقریبا هم سن مربیان ما بودند و تجربه ی بالایی داشتند. این مسابقات تیمی خیلی تجربه خوبی بود. همین که در یک وزن بالاتر با این حریفان مبارزه کردیم باعث شد که استرس کاهش پیدا کند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان