کد خبر: 304982
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان بر لزوم تسریع در تامین اعتبار جهت ترمیم و جبران خسارت‌های سیلاب به جاده‌های استان تاکید کرد.

منوچهر رحمانی در حاشیه بازدید معاون ویر راه و شهرسازی از شهرهای خسارت دیده از سیلاب اخیر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: جاده‌ها و محورهای ارتباطی استان در سیلاب اخیر دچار خسارت‌هایی شدند.

وی افزود: آسیب‌ها و خسارت محورهای 5 شهرستان استان سنگین است که این شهرستان‌ها امروز مورد بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی قرار گرفتند.

رحمانی تصریح کرد: اهمیت تردد به گونه‌ای است که نمی‌توانیم منتظر تخصیص اعتبار بمانیم و بلافاصله کار خود را آغاز کردیم و به امید تأمین اعتبار با بهره گیری از امکانات موجود نسبت به ترمیم نقاط آسیب دیده پرداختیم.

وی عنوان کرد: فعلا مهمترین کار ما تأمین حداقل عرض و ایمنی در جاده‌ها است تا زمانی که سازمان مدیریت و برنامه ریزی بتواند اعتبارات لازم را برای جبران خسارت‌ها به استان اختصاص دهد.

رحمانی، در خصوص شهرهایی که راه‌های ارتباطی و روستایی آن‌ها در جریان سیلاب اخیر دچار بیشترین خسارت شدند، عنوان کرد: در حال حاضر شهرهای اندیمشک، دزفول، شوش، کارون، اهواز و راه‌های روستایی شمال غرب اهواز و همچنین منطقه شعیبیه در شوشتر بیشترین خسارت را دیده‌اند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان