کد خبر: 304790
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، عادل بنی عگبه ظهر امروز سه شنبه در گردهمایی محیط یاران اهواز و كارون در تالار مهر لشكر ۹۲ زرهی اظهار كرد: در سال تحصیلی جدید باز هم طرح محیط یار اهواز را اجرا خواهیم كرد.

وی افزود: این طرح هم اكنون در فاز چهارم قرار دارد و در ۶۶ مدرسه اجرا خواهد شد، جامعه هدف طرح دانش آموزان پایه اول تا ششم مقطع ابتدایی هستند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست اهواز تصریح كرد: ‌۴۴ مربی در فاز چهارم طرح با ما همكاری داشته و ۲۰ هزار دانش آموز را در حوزه شهرستان اهواز و كارون آموزش خواهند داد.

بنی عگبه بیان كرد: تاكنون بیش از ۶۵۰ نفر از اولیای دانش آموزان را در كنار ۱۶۰ نفر از فرهنگیان آموزش داده ایم.

وی عنوان كرد:‌ آغاز طرح از ۱۵ آذر ماه امسال و پایان آن نیز ۱۵ اسفند ماه خواهد بود. در پایان طرح از هشت واحد صنعتی سبزاندیش تقدیر می شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست اهواز با اشاره به اینكه در پایان طرح از ۱۱۰ نفر از فرهنگیان هم تقدیر خواهیم كرد،‌ خطاب به دانش آموزان حاضر در گردهمایی گفت: هدف ما از اجرای این طرح آشنایی شما با مسائل زیست محیطی است چون رعایت آنها لازمه زندگی است.

بنی عگبه ادامه داد:‌ اگر از محیط زیست حفاظت كنید آن وقت سلامت و بهداشت شما قطعا تأمین می شود. شما دانش آموزان همچنین باید برای داشتن زمینی پاك و آسمانی آبی تلاش كنید.

به گزارش مهر،‌ در این گردهمایی از واحد صنعتی كشت و نیشكر امیركبیر و فارابی و شركت كربن ایران به عنوان صنایع سبزاندیش تقدیر شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان