یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 304741
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، محمود فتوحی ظهر امروز در نشست خبری در دانشگاه صنعتی شریف در خصوص آخرین وضعیت پرونده این دانشگاه در دادگاه اتحادیه اروپا گفت: این دانشگاه از سوی اتحادیه اروپا جزو تحریم‌ها قرار گرفته است که وکیل این دانشگاه در حال بررسی موضوع و قرار است به زودی نتایج پیگیری‌ها در این دادگاه اعلام شود.

وی افزود: این دانشگاه جزو تحریم‌های اتحادیه اروپا قرار داشت و در اوایل مسئولیت من، تحریم‌ها برای یک هفته برداشته شد، اما مجددا دانشگاه مورد تحریم قرار گرفت و بر این اساس ما در دادگاه اتحادیه اروپا موضوع را پیگیری می‌کنیم.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف خاطرنشان کرد: با توجه به تعاملات اخیر در خصوص پسابرجام، امیدواریم که به نتایج خوبی دست یابیم.

فتوحی اضافه کرد: پس از تعیین تکلیف پرونده این دانشگاه در دادگاه اتحادیه اروپا، موضوع اخذ غرامت از سوی دانشگاه به دلیل اعمال تحریم‌ها نیز پیگیری خواهد شد.

آخرین وضعیت طرح توسعه دانشگاه شریف

وی گفت: برنامه داریم تا این دانشگاه را از سمت شمال تا خیابان شیخ فضل‌الله و میدان تیموری توسعه دهیم که در این راستا برخی از خانه‌ها و آپارتمان‌های این نواحی طی سال‌های گذشته خریداری شده است.

فتوحی عنوان کرد: ۱۱ خانه دیگر باقی مانده تا بتوانیم دانشگاه را در قسمت شمالی توسعه دهیم که به دنبال خرید این منازل هستیم.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد: همچنین برنامه داریم یک پارکینگ در شمال دانشگاه و یک پارکینگ در سمت جنوب دانشگاه با همکاری بخش خصوصی تاسیس و ایجاد کنیم؛ چرا که در حال حاضر در محیط دانشگاه تعداد زیادی ماشین وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برنامه داریم بخشی از فعالیت‌های پژوهشی و فناوری دانشگاه را به زمین‌های این دانشگاه در منطقه ۲۲ و قلعه حسن‌خان منتقل کنیم.

فتوحی اضافه کرد: زمین این دانشگاه در منطقه ۲۲ در مساحتی بالغ بر ۵۰ هکتار است که قرار است برنامه‌های پژوهشی دانشگاه در آنجا دنبال شود.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: همچنین فعالیت‌های فناورانه این دانشگاه نیز قرار است در زمین دانشگاه در منطقه قلعه حسن‌خان دنبال شود که هنوز این طرح‌ها به صورت پیشنهاد است و مجوز هیات امنای این دانشگاه را دریافت نکرده است.

تشکیل هیات امنای دانشگاه در ۲۹ اردیبهشت ماه

وی گفت: اعضای هیات امنای این دانشگاه شامل دکتر جهانگیری، دکتر لاریجانی، دکتر صالحی، دکتر عارف، دکتر مصلی‌نژاد و مهندس زنگنه هستند که قرار است هیات امنای دانشگاه در ۲۹ اردیبهشت ماه تشکیل جلسه دهد.

فتوحی خاطرنشان کرد: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز در این جلسه حضور خواهد داشت.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: محمد فرهادی وزیر علوم نیز به عنوان رئیس هیات امنای این دانشگاه در این جلسه حضور خواهد داشت.

ادامه دارد…منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان