کد خبر: 304733
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ملی‌پوش فوتسال می‌گوید اگر تیم ملی می‌خواهد در جام جهانی موفق شود باید بازی دوستانه خوب داشته باشد.

حسین طیبی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شروع اردوی تیم ملی فوتسال اظهار کرد: پس از قهرمانی تیم‌های فوتسال در آسیا، استراحت خوبی داشتم و مدتی است که تمرین‌های انفرادی‌ام را آماده کرده‌ام. از فردا هم در خدمت تیم‌ ملی هستیم تا برای جام جهانی آماده شویم.

بازیکن تیم ملی فوتسال درباره آغاز اردوی تیم ملی با تاخیر و فراهم نشدن دیدارهای دوستانه گفت: ما برای جام جهانی رویکرد مشخص داریم و برای موفقیت با برنامه عمل کنیم. برای آمادگی بهتر در مسابقه‌ها نیازمند بازی تدارکاتی هستیم.

او ادامه داد: لیست تیم‌های ملی هم به دلیل اینکه آقای ناظم‌الشریعه بازی‌های لیگ را تماشا کردند، دیر اعلام شد اما امیدوارم پس از شروع اردو شاهد اتفاقات خوبی باشیم. فعلا اردو به دلیل برنامه ایفمارک و تاخیر دو روز شروع شده است.

طیبی با تاکید بر اینکه اکثر تیم‌های جهان بازی‌های تدارکاتی خود را آغاز کرده‌اند، ادامه داد: همه تیم‌ها با قدرت راهی جام جهانی می‌شوند و بازی‌های خود را هم آغاز کرده‌اند. ما باید با تیم‌های بزرگ اروپا بازی کنیم تا به مرز آمادگی کامل برسیم. بازی‌های تدارکاتی در رنکینگ هم تاثیر دارد.

او درباره انتخاب تیم باشگاهی برای فصل آینده اظهار کرد: هنوز تیمم را انتخاب نکرده‌ام اما پس از اردو این کار را انجام خواهم داد. می‌خواهم انتخابی داشته باشم که به پیشرفتم کمک کنم. احتمالا 20 روز آینده انتخاب می‌کنم.

این ملی‌پوش فوتبال درباره اینکه ا گر لژیونر شود احتمالا نمی‌تواند در تمام اردوهای تیم ملی آماده شود، افزود: همین طور است. قبلا که در نوریل نیکل بودم کمتر در اردوها حاضر بودم و فقط بر اساس روزهای فیفادی در اردوها حاضر می‌شوم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان